Nisan 3, 2012

2.500. Mega Hafif Treyler Gökbora'ya

Tırsan Treyler Samandıra'daki merkezinde düzenlenen bir törenle 2.500'üncü Mega Hafif Treylerini Gökbora Uluslararası Nakliyat’a teslim etti. Gökbora’ya yapılan toplamda 25 adetlik Mega Hafif Treylerin teslimat töreni Tırsan Treyler AŞ Yönetim Kurulu Başkanı Çetin Nuhoğlu ve Gökbora Uluslararası Nakliyat AŞ Yönetim Kurulu Başkanı Şenol Çak’ın katılımı ile gerçekleştirildi.

Çetin Nuhoğlu yaptığı konuşmada, “Tırsan’ın daima yenilikle Tırsan’ın ürettiği 2500. Hafif Treylerimizin Gökbora Uluslararası nakliyata teslimat törenini yapmaktan gurur duyuyoruz. Türkiyenin öncü uluslararası nakliye firmalarından biri olan Gökbora Uluslararası Nakliyat 2009 yılından bu yana Tırsan Hafif Treyleri kullanıyor ve ilk kullanımdan itibaren sonraki tüm yatırımlarını da bu araca yönlendirdiler. Tırsan olarak temel bakış açımız inovasyon, gelişmiş teknolojileri takiptir. Bunu da 2009 yılında kurduğumuz Ar-Ge merkezimiz sayesinde başarılı şekilde yürütüyoruz. Tırsan 35 yıldır kendi teknolojisini geliştiriyor ve geliştirdiği teknolojileri araçlarına uyguluyor. Bu sayede pazara rekabetçi araçlar sunuyoruz. Rekabet inanılmaz boyutlarda ve üreticiler nakliyeciye avantaj sağlayabilirse bu avantaj nakliyecilerimizi rekabette bir adım öne çıkaracaktır. Tırsan işte bunu başarıyor” şeklinde konuştu.

Tırsan’ın, treyler ürün gamı içinde özel bir yere sahip olan hafif treylerlerini üretirken çok özel yüksek mukavemetli çelikler kullandığını belirten Nuhoğlu “Bu çeliğin özelliği; uçak ve otomobil endüstrisinden, çelik vinç ve rüzgar tribünlerine kadar sağlamlığın ve uzun kullanım ömrünün çok önemli olduğu alanlarda kullanıyor olmasıdır” dedi.

Gökbora filosunda 150 Tırsan hafif treyler var

Gökbora Uluslararası Nakliyat Yönetim Kurulu Başkanı Şenol Çak, kuruldukları 1983 yılından bu yana Tırsan ile yürüttükleri olumlu işbirliğini gelecek yıllarda da devam ettirmek isteğinde olduklarını açıkladı. Filolarında toplam 750 araç olduğunu ve 150 tanesinin Tırsan Hafif Treyler olduğunu söyleyen Çak, Tırsan ile ihtiyaçlarını göre geliştirilen treyler ile hep ilklere imza attıklarını açıkladı. Tüm meslektaşlarına Tırsan Hafif treylerleri tavsiye ettiğini belirten Çak, “Kantar cezalarımızda ve yakıt masraflarımızda önemli oranda düşüşler oldu. Kısaca karlı bir iş yaptığımızı ve doğru karar verdiğimizi söyleyebilirim” dedi. Çak, Tırsan Hafif Treylerlerine 27 ton yükleyebildiklerini, bunun da %10 navlun avantajı sağladığını da sözlerine ekledi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir