Ekim 20, 2009

2 yardımsever kaptan daha ödüllerini Kaptanlar Kulübü'nde aldı

Temsa Kaptanlar Kulübü'nün Temmuz ve Ağustos ayı kaptanları belli oldu. 43. ve 44. törenlerin yapıldığı kutlamada ayrıca sigarayı bırakma kampanyası kapsamında da bir ödül düzenlendi.

2005 yılından beri düzenlenen ayın kaptan şoförü etkinliğinde iki ödül birden verildi. Temmuz ayı şoförü Ulusoy Turizm'den Haydar Ertaş, Ağustos ayı şoförlüğünü ise Gemini Turizm'den Hüseyin Dağ kazandı. Ödül ve plaket törenine Temsa Otobüs Pazarlama Müdürü Mehmet Çıkıncı, Temsa Grup Koordinatörü Ekrem Özcan ile Medical Park Kurumsal Pazarlama Müdürü Banu Bircan katıldılar.

Temsa'nın yardımlaşma temasından yola çıkılarak seçilen kaptanlardan Temmuz birincisi Haydar Ertaş, bir yolcunun unuttuğu çantasını eksiksiz bir şekilde kendisine teslim etmesiyle ödülü haketti. İçerisinde değerli eşya, para ve pasaport gibi kimlik evraklarının unutulduğu çantayı gören ve sahibine teslim ettiğini belirten Ertaş, çanta sahibi tarafından ödüllendirilmek istendiğini fakat bunu kibarca reddettiğini belirtti.

Ağustos ayı birincisi Hüseyin Dağ ise sıcak bir yaz günü Kapadokya'da yol alırken başına gelen tehlikeli olayı şöyle anlattı:

“Virajlı ve dar bir yoldan gidiyorduk. Arkamızdaki otomobiller ise bizi sollayarak geçmeye çalışıyorlardı. Arkamızda seyreden ve içinde aile olan bir otomobil bizi sollamak istedi ve tam o anda karşı yönden bir TIR'ın gelmekte olduğunu gördüm. Onu görünce ben de önümdeki aracı sollar gibi yapmak üzere bir hamle yaptım ve arkamdaki otomobilin TIR'ın karşısına çıkmasını engelledim. Böylelikle ciddi bir kaza önlenmiş oldu”

Kaptanlar sigarayı bırakıyor

Kaptanlar kulübünün düzenlediği törende ayrıca Temsa-Medical Park Hastanesi işbirliğiyle düzenlenen sigarayı bırakma kampanyası dahilinde sigarayı bırakan kaptanlara ücretsiz check-up çeki teslim edildi. Ödülleri Medical Park Kurumsal Pazarlama Müdürü Banu Bircan sahiplerine teslim etti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir