Ağustos 12, 2012

4445Akü Yol Yardım Hattı ile yolunuz hep açık

Otomotiv yan sanayi sektöründe ana ve perakende bayilerinin gelişimini destekleyecek projeler ortaya koyan İncitaş, 4445Akü Yol Yardım Hattı ile akü değişim hizmeti konusunda araç kullanıcılarına destek oluyor.

İncitaş’ın, araç kullanıcılarına hızlı hizmet ve kaliteli ürün desteği vermek amacıyla hayata geçirdiği 4445Akü (258) yol yardım hattı, İncitaş Akü Bayileri için yeni bir hizmet kanalı olacak. 4445Akü yol yardım hattı hakkında bilgi veren İncitaş Genel Müdürü Serdar Demirdağ, “4445Akü, araç kullanıcılarına en kısa sürede en iyi hizmeti vermeyi amaçlıyor. Aracıyla yolda kalan herkes 4445Akü’yü arayarak çağrı merkezimiz aracılığıyla bulunduğu noktaya en yakın İncitaş Akü Bayisi ile iletişime geçecek. İncitaş Akü Bayileri sorunu tespit ederek araç kullanıcısını bilgilendirecek ve eğer sorun aküden kaynaklanıyorsa, İnci Akü markasının ürün ve hizmet kalitesini tüketiciye ulaştıracak en yakın satış noktası bilgisini paylaşacak veya yerinde değişim hizmeti önerisi sunacak. Akü bayilerimiz ile standart bir fiyat üzerinden yol yardım hizmeti sunmayı amaçladığımız projenin Temmuz ayında İstanbul’da başlayan uygulama kısa sürede tüm Türkiye’ye yayılacaktır” dedi.


İncitaş 4445AKÜ Projesi ile bayilerini farklılaştırıyor


Sektörde bayilerini farklılaştıracak bir proje olan ve bayilerini uzmanlaştırmayı hedefleyen İncitaş, araç sahipleri için de güvenilir bir hizmet imkânı sunuyor. Perakende bayiinin potansiyelini hizmet farklılaştırmasıyla artırmayı hedefleyen İncitaş, otomotiv sektörünün odak noktasının “enerji” olacağı öngörüsüyle bayilerine farklı bir kimlik kazandırmakla birlikte enerji konusunda da birer uzman olmalarını sağlıyor. Verdiği eğitimlerle de Akü Bayilerini destekleyen İncitaş, tüketiciye satın alımdan servis hizmetine kadar alacağı her hizmet konusunda güven sağlıyor.


 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir