Nisan 23, 2008

Akdeniz'de ilk OtoPratik açıldı

Brisa, ‘hızlı oto bakım’ noktası  OtoPratik mağazalarının en büyüğünü Antalya’da hizmete açtı. ISO9001:2000 kalite belgesine sahip olan OtoPratik, Antalya’da akaryakıt ve madeni yağ dağıtımı, sigortacılık, otomobil servis hizmetleri gibi birçok farklı iş kolunda faaliyet gösteren İdil Otomotiv Ticaret AŞ tarafından işletiliyor. OtoPratik İdil, 1.100 metrekare üzerine kurulu alanında, mağaza ve servis alanlarına sahip.

OtoPratik İdil’in servis bölümünde, aynı anda 10 araca hizmet verilebiliyor. Lastik, akü, jant, yağ, filtre, fren, amortisör, silecek, buji gibi parçaların değişimi, periyodik bakım, ön takım tamiri, far ayarı gibi geniş bir yelpazeye yayılan hizmetleri müşterilerine sunan OtoPratik İdil’de, standart hızlı bakım hizmetlerine ek olarak tüketicilerin her ihtiyacını karşılamak üzere motor bakımı  ve kaporta onarımı gibi hizmetler sunuluyor.

OtoPratik İdil’in teşhir bölümü (showroom) ise 400 metrekarelik bir tabana oturan büyüklüğüyle, Türkiye’deki pek çok lastik satış noktasının üzerinde bir hacime sahip. İki kata sahip olan bu bölümde, tüketiciler lastikten janta, aküden aksesuara birçok ürünü yakından inceleme olanağını yakalıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir