Mayıs 8, 2009

Aliağa Ticaret Odası ve Aras Kargo özel bir protokol imzaladı

Aliağa Ticaret Odası (ALTO) Başkanı Adnan Saka ile Aras Kargo İzmir Bölge Müdürü Elmas Özdemir özel bir protokole imza attılar. Yapılan anlaşmayla  Oda üyeleri, şehir içi ve şehirlerarası kargo hizmetlerinden hızlı, daha avantajlı koşullarda ve normal sektör fiyatlarından yüzde 25-35 iskontolu olarak faydalanabilecek. Kargo taşımacılık protokolü, oda üyelerinin her türlü gelen ve giden kargolarını kapsayacak. Protokol ile, Oda'nın 2500 üyesi ekonomik koşullarda kargo hizmeti alacak. Online sistem sayesinde bir başka kentten Aliağa Ticaret odası üyesi bir kuruluşa gönderilecek kargo da protokol avantajlarından faydalanacak.

Aliağa Ticaret Odası Başkanı Adnan Saka törende yaptığı konuşmada; “Türkiye'nin en hızlı gelişen sanayi ticaret kentlerinden Aliağa'da iş ve ticaret potansiyeli her geçen gün artıyor. Bu durum, firmaların kargo ve her türlü gönderi maliyetlerinin giderek artmasına neden oluyor. Gerek odamız gerekse de tüm üyelerimiz için özel ve çok avantajlı koşullarda kargo hizmeti sağlamak amacıyla böyle bir protokolü imzaladık. Aliağa Ticaret Odası olarak hizmet çeşitliliğimizi ve kalitemizi her geçen gün arttırıyoruz” şeklinde konuştu.

Aras Kargo A.Ş İzmir Bölge Müdürü Elmas Özdemir de: “Aliağa Ticaret Odası, bugünün ve geleceğin sektörü olan kargo taşımacılığı ve lojistik'in önemini fark ederek üyeleri için önemli bir hizmete imza attı. Aliağa Ticaret Odası'na, böylesi geniş çaplı bir hizmet gerçekleştirdiği için teşekkür ediyoruz” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir