Ağustos 8, 2012

Alışan'dan Interbulk Grup ile dev işbirliği

Kurulduğu 1985 yılından beri profesyonel uzman kadrosu ve lojistik sektörüne yönelik geliştirdiği öncü, sonuç odaklı çözümler ile Alışan Lojistik; ulusal ve global pazarın önemli bir oyuncusu olmaya devam ediyor. Uluslararası standartlarda verdiği hizmetler ile rakiplerinden farklılaşan Alışan; bu doğrultuda dünyanın lider lojistik firması Interbulk Grup ile dev bir iş ortaklığına imza attı.

Türkiye’de yerel zincir temsilcisi ve iş ortağı olarak Alışan Lojistik ile güçlü bir anlaşmaya imza atan Interbulk Grup; dünyanın hemen her yerindeki ofisleri sayesinde kombine (intermodal) taşımacılık konusunda çok geniş bir hizmet veriyor. 20 bine yakın konteyner ve tankı ile dünyanın en büyük ve en yaratıcı lojistik şirketlerinden bir tanesi olan Interbulk; tank konteyner sayısıyla dünyanın en büyük üçüncü şirketi özelliğinde olup; polimer taşımacılığında ise Avrupa’nın en büyük konteyner filosuna sahip. Önde gelen ürün grupları tehlikeli kimyasallar, polimerler, mineraller, şeker, nişasta olan Interbulk Grup; sıvı / katı dökme kimyasal ürün taşımacılığı ve katı dökme gıda taşımacılığı konusunda sürekli yenilikler üreten ve lojistik gelişime odaklanmış bir firma olup taşıma, depolama ve boşaltma gibi konularda da yeni bir dönemi başlatacak olan gelişmeleri kendi grup firmaları sayesinde yaratıyor.


Küresel pazarlarda faaliyet gösteren bir dünya markası olmak için müşterilerine çözüm odaklı, kaliteli ve farklılık yaratan hizmetler sunan Alışan Lojistik; uluslararası taşımacılık ve lojistik hizmetleri konusunda sektöründe her zaman öncü çalışmalar gerçekleştiriyor. Bu kapsamda Alışan Lojistik’in; Interbulk Grup ile gerçekleştirdiği büyük iş ortaklığında da; sektörel başarılarının, inovatif yapısının, çevre dostu ve uygun maliyetli hızlı çözümler sunuyor olmasının büyük etkisi bulunuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir