Temmuz 25, 2012

Alışan Lojistik'e 'Onur Plaketi'

Sektördeki yatırımları ve uluslararası başarıları ile adından söz ettiren Alışan Lojistik, sosyal sorumluluk bilinci kapsamında gerçekleştirdiği çalışmalarına da tüm hızıyla devam ediyor.

En az yakıtla en uzak mesafeyi kat etmek hedefiyle bu yıl 28’incisi düzenlenen Shell Eco-Marathon etkinliğinin finalinde Türk takımlarının sponsorluğunu üstlenen Alışan Lojistik, yarışan takımlara vermiş olduğu bu destek ile Shell Türkiye tarafından plaket ile onurlandırıldı.

Shell Türkiye Ülke Başkanı Ahmet Erdem’in ziyareti ile onur plaketini teslim alan Alışan Lojistik Yönetim Kurulu Başkanı Ertuğrul Alışan, konuyla ilgili olarak, “Alışan Group olarak sektördeki yatırımlarımızın yanı sıra; sosyal sorumluluk bilinci ile gerçekleştirdiğimiz projelerimiz de bizim için büyük önem taşıyor. Bu kapsamda eğitim ve öğretime yönelik desteklerimiz ile toplumsal gelişimi hedefliyoruz. Shell Eco-Marathon bu misyonumuz ile dahil olmak istediğimiz ve gönülden inandığımız projelerden birisi idi. Bu anlamda Alışan Lojistik olarak gençlerimize uluslararası bir platformda destek verebilmiş olmanın haklı gururunu yaşamaktayız” dedi.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir