Kasım 14, 2012

Alışan Lojistik, Logitrans'ı bekliyor

Uluslararası pazarda rekabet eden Türk lojistik firmalarını, dünya devleri ile bir araya getiren “Logitrans Transport Fuarı”; 15 – 17 Kasım 2012 tarihleri arasında yaklaşık 14 bin kişilik katılım ile İstanbul Fuar Merkezi'nde gerçekleşecek.

Lojistik pazarının en büyük etkinliği kabul edilen “Logitrans Transport Fuarı” kapsamında, Alışan tarafından davetlilere ve basın mensuplarına yönelik düzenlenen kokteylde üst yönetim 2013 vizyonunu paylaşıyor olacak.

Toplamda 2 salonda 10 bin metrekare alanda gerçekleşecek olan fuar kapsamında uluslararası şirketler; lojistik, telematik ve taşımacılık değer zincirini içeren geniş ürün segmentlerini ve hizmetlerini sergileyecekler. 1985 yılından itibaren uluslararası standartlarda sunduğu çözümler ile adından söz ettiren Alışan Lojistik de 9. holde bulunan 201 numaralı stand alanında yerini alarak katılımcılar ile buluşacak.

Bu yıl 6. kez düzenlenen Logitrans Transport Lojistik Fuarı'na yaklaşık 200’den fazla sergileyici firmanın yanı sıra Hindistan, Ürdün, Yeni Zelanda, İsveç ve Slovenya’dan da firmaların katılması bekleniyor. Fuar süresince müşterilerine sunduğu geniş hizmet yelpazesi ve sektörde öne çıkan uygulamaları hakkında bilgiler verecek olan Alışan Lojistik; düzenleyeceği kokteyl daveti kapsamında da üst yönetimi tarafından 2013 yılı firma ve sektör hedeflerini aktarıyor olacak.

Fuarın ikinci gününde gerçekleştirilecek olan kokteyl davetine Alışan üst yönetiminden; Alışan Lojistik Yönetim Kurulu Başkanı Ertuğrul Alışan, Alışan Lojistik Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Damla Alışan ve Alışan Lojistik Yönetim Kurulu Üyesi Yonca Alışan da katılacak. Fuar katılımcısı olan uluslararası firmaların yanı sıra, sektörün diğer önemli yöneticilerini de misafir edecek olan Alışan Lojistik; önemli bir davete ev sahipliği yapacak.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir