Kasım 27, 2012

Allison Tranmission, Transist 2012'de

İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin önderliğinde 2010 yılından bu yana Toplu Ulaşım Haftası kapsamında düzenlenen Transist Fuarı, yine otobüs sektörünü yakından ilgilendiren kurum ve kuruluşları bir araya getiriyor. Transist Fuarı, yenilikçi uygulamalar ve sürdürülebilir çözümleri sunarak ulaştırma sektörünü geliştirmeyi amaçlıyor.

Şehiriçi otobüsleri için tam otomatik şanzıman ve hibrid tahrik sistemlerinin lider üreticisi Allison Transmission, Transist 2012’de otobüs ile toplu taşımacılık sektörüne yönelik geliştirdiği ürünlerini sergileyecek. Allison standında (A142), ziyaretçiler T280R şanzıman serisini inceleyebilecek. Ayrıca otobüs uygulamalarında optimize performans ve yakıt tasarrufu için geliştirilen Allison 5. Nesil elektronik kontrolleri de tanıtılacak. Allison’un yeni kontrol sistemi, geliştirilmiş Şanzıman Kontrol Modülü (TCM), donanım, yazılım, yeni eğim ölçeri kapsayan birçok özelliği ve kolay OEM entegrasyonları ile yakıt tasarrufu ve yüksek performans sağlıyor.

Allison Transmission Türkiye Ülke Müdürü Taner Gider, Transist Fuarı ile ilgili yaptığı açıklamada: “Allison Transmission, hem Türkiye’de hem de dünyanın pek çok ülkesinde güvenli, verimli ve konforlu yolculuk yapılmasını sağlıyor. Transist Fuarı ile Türk pazarında bulunan toplu taşıma operatörlerine, tam otomatik şanzıman ve yeni elektronik kontrollerimizin faydaları ile ilgili bilgi vereceğiz” dedi.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir