Ağustos 10, 2006

Altun Gıda MAN TGA 18.480 XXL Çekici İle Dünya Yollarında

MAN 40 adet MAN TGA 18.480 XXL çekici siparişinin ilk 12 adedini Altun Gıda Ltd.Şti’ne teslim etti. Teslimat için düzenlenen törene, MAN G.Antep Bayi Coşkun Aslan, MAN Türkiye İthal Araçlar Satış Şefi Mustafa Erçetin, MAN Bayi Yöneticisi Ömer Çetiner, Altun Gıda Ltd.Şti sahibi Zeki Altun, MFI Genel Müdürü Semih Pala, Bölge Satış Müdürleri Vahit Altun ve Murat Alp Atasoy katıldı.

Altun Gıda Ltd.Şti. sahibi Zeki Altun; aldıkları 12 adet MAN TGA 18.480 ve sözleşmelerinin kalan 28 adet çekicisi ile birlikte filolarını 51’e çıkaracaklarını ve bu istikrarlı ve sağlam büyümeyi MAN ile devam ettireceklerini ifade ederek, Common Rail Euro 3 motorlu, 480 beygirli, geniş ferah kabinli, yurtiçi ve uluslararası uzunyol taşımacılığına uygun ve üstün teknolojiye sahip MAN TGA 18.480 çekiciler ile uluslararası yollarda güven ve huzur içerisinde nakliyat yapacaklarını belirtti. Altun; “MAN Financial Services Tüketici Finansmanı A.Ş.’nin uygun koşullarda finanse ettiği MAN araçları ile büyümeye devam edeceklerini” sözlerine ekledi.

Altun Gıda Ltd.Şti, mevcut filolarıyla %80’i Rusya, Ukrayna, Belarus, Moldovya ve Avrupa’ya Frigo Dorseler ile sebze-meyve taşımacılığı yapıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir