Eylül 27, 2007

Anadolu Isuzu'dan Turizm Taşımacıları Derneği İftar Yemeği

Anadolu Isuzu’nun her sene düzenlemiş olduğu geleneksel turizm taşımacıları iftar yemeği 24 Eylül 2007 tarihinde Çırağan Sarayında gerçekleştirildi. Organizasyona Turizm Taşımacıları Derneği üyeleri ve sektör ileri gelenleri ilgi gösterdi.

İftar yemeğinin ardından bir konuşma yapan Anadolu Isuzu Satış Pazarlama Direktörü Fatih Tamay Isuzu’nun bu günü ve geleceği hakkında katılımcıları bilgilendirdi. Tamay konuşmasında; RoyBus ile açık ara pazar lideri olduklarını, 27 kişilik taşıt segmentinde tüm rakiplerin toplamı kadar sattıklarını belirtti. Turkuaz modeli ile de ilgili bilgi veren Tamay  Isuzu’nun Türkiyede ilkleri gerçekleştirdiğini küçük otobüste dışarıya ihraç edilen küçük otobüs sayısı toplamından fazla küçük otobüs ihraç ettiklerini, yenilenen ön, arka bölüm karoseri, sürücü kabini ve iç tasarımıyla, iyileştirme yapılan frenleri ve daha konforlu hale getirilen hava süspansiyonu ile Turkuaz Euro modelinin İzmir Fuarında sergilendiğini önümüzdeki günlerde gerçekleştirilecek olan Ticari Taşıtlar Fuarında da tüm yerli ve yabancı ve tüketicilerin beğenisine sunulacağını belirtti.

31+ sınıfına giriş yapmak üzere hazırladıkları 9 metrelik Citimark alçak tabanlı toplu taşıma otobüsünü de İzmir’de sergilediklerini ve olumlu tepkiler aldıklarını hatırlatan Tamay, Citimark ile pazara etkileyici bir giriş yapacaklarını belirtti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir