Eylül 19, 2008

Anadolu Isuzu'nun yeni Turquoise'ları ile Hannover çıkartması

Türkiye’nin küçük otobüs üretiminde önde gelen firmalarından  Anadolu Isuzu, IAA Ticari Araçlar Fuarı’nda, biri özel tasarım olmak üzere 3 adet Turquoise modelini sergiliyor.

Fuar için özel olarak üretilen Turquoise VIP’de tüm yer, duvar ve tavan kaplamaları özel olarak tasarlanmış. Koltuk sayısı azaltılarak mobil ofis görünümü verilen Turquoise VIP’de, 6 adet özel deri kaplama koltuk bulunuyor. Konfor ve rahatlığa düşkün olanlar için üretilen araçta, park halindeyken çalışabilen split klima, iki adet LCD TV ve navigasyon sistemi mevcut.

Turquoise, 190 beygirlik Euro4 common rail motoru ile fuarda katılımcıların beğenisine sunuluyor. 26–30 arası yolcu koltuğu kapasitesi bulunan Turquoise, yolcularına büyük bir otobüsün sunacağı tüm konforu vaadediyor. Estetik görünümü ile fark yaratan Turquoise, kısa ve orta mesafeli seyahatler, turistik geziler ve personel/turist transferleri için öneriliyor. Turquoise büyük otobüs kalitesinde seyahat konforu sunarken, bir minibüs kadar ekonomik ve kıvrak olması ile ön plana çıkıyor.

Yeni Class II midibüs tipi Turquoise Interurban, şehiriçi ve şehirlerarası yolcu taşımacılığı ile uğraşan sektörün ihtiyaçları ve beklentileri göz önüne alınarak dizayn edilmiş. Turquoise Interurban midibüs, 45 kişilik toplam yolcu kapasitesiyle şehir merkezi ve çevre ilçeler arasında taşımacılık yapan otobüs işletmecileri için çözüm ortağı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir