Nisan 13, 2007

ANADOLU ISUZU BURSA OTOSHOW'DA

Anadolu Isuzu, 03-08 Nisan 2007 tarihleri arasında gerçekleştirilen Otoshow Bursa’ya katıldı. Fuarda Anadolu Isuzu Bursa yetkili araç satış bayii Şentürksan, otobüs kamyon, kamyonet ve pick-up segmentindeki araçlarını sergiledi.

Anadolu Isuzu, Bursa TÜYAP’ta düzenlenen fuarda otobüs grubunda Yeni Citibus, Yeni Roybus C, Yeni Urban; kamyon grubunda NPR, NQR 3D; kamyonet grubunda NKR-Low,; pick-up segmentinde ise D-Max modelini müşterilerinin beğenisine sundu.

Anadolu Isuzu’nun otobüs grubunda sınıfının en geniş iç hacmine sahip olan Citibus’ı Euro 3 emisyonlu, 175 beygirli Turbo Dizel Common Rail Motoru ile  tam bir çevre dostu. 6 ileri+ 1 geri vitesi ve havalı süspansiyonu ile göz kamaştıran Citibus’un ayakta ve oturarak toplam 60 kişilik yolcu kapasitesi bulunuyor. Çok ekonomik yakıt tüketimi sağlayan Citibus’ta; ön disk frenler standart, retarder ise opsiyonel olarak sunuluyor.

Anadolu Isuzu’nun 27 kişilik koltuk kapasitesine sahip küçük otobüsü Roybus ve Roybus C de, yenilenen dış görünüşü ile Busworld Fuarı’nda müşterilerin beğenisine sunuldu. Ön göğüs, ön panjur, ön tampon ve far yerleşimi tamamen yenilenen Roybus ailesi, kısmen yenilenen arka yüzü ile fuarda göz doldurdu. 4 silindirli Turbo Dizel motoru ve ekonomik yakıt tüketimi ile Roybus ailesi sizi yolculuğun keyfini çıkarmaya davet ediyor.

Roybus’un standart özellikleri arasında ise dijital klima, rezistanslı şoför camı, rezistanslı ön kapı camı, rezistanslı dış aynalar, sağ ön göğüs aynası yer alıyor. Isuzu Roybus’un, tam havalı, çift devreli fren sistemi, ABS (Anti Blokaj Fren sistemi), LSV, hava takviyeli imdat freni ve otomatik fren balata ayarı ise, üstün özelliklerinden bazıları.

Isuzu’nun küçük otobüs sınıfındaki aracı Urban kullanıcılarına güçlü ve ekonomik kullanım     olanakları sağlıyor. Tam havalı çift devreli fren sistemi bulunan Urban, ABS (Anti Blokaj Fren Sistemi) ve LSV (fren yük dağılımı dengeleme sistemi) yüksek güvenlik sağlıyor.

Uluslararası birçok ödüle sahip olan Isuzu D-Max Pick-up’lar da Anadolu Isuzu Bayısı İsotlar’ın Çukurova Oto Show’da sergilediği araçlar arasında yer aldı. Isuzu D-Max tasarımı, konforu ve dayanıklılığıyla aracını, hem ticari amaçla hem de günlük yaşantıda kullanmak isteyenler için cazip özellikler taşıyor.

Kamyon grubunda yer alan NQR,  7,5 tonluk,  175 HP, Euro 3, Common Rail Turbo Dizel Intercooler Motora sahip.  NQR, ABS, yüke göre otomatik fren ayarlama sistemi (LSPV), hidrolik fren sistemi (HBB), 850 mm genişliğinde düz paralel şasi ve 6 ileri vitesiye mükemmel sürüş konforu sunuyor. NPR modeli ise 7.5 tonluk kamyon olup, 121 HP gücünde Euro 2 Turbo Dizel motor özelliklerini taşıyor.

Kamyonet Grubunda yer alan NKR-Low,  3,5 tonluk, 80 HP motor gücüne sahip. Alçak şasisi ile yükleme-boşaltmada büyük kolaylık sağlarken, mükemmel manevra yeteneği sayesinde en dar sokaklara bile kolayca giriyor.  NKR-Low, ideal kabin içi yüksekliği, arka küçük çift tekeri, yüke göre otomatik fren ayarlama sistemi (LSPV) ve otomatik fren balata ayarı sayesinde üstün sürüş konforu ve yüksek güvenlik standardı sunuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir