Temmuz 1, 2008

Ankara ve Konya da BMC dedi

BMC, Ankara Çubuk Özel Halk Otobüsleri Taşıyıcılar Kooperatifi’ ne, Ankara ve ilçeleri arasında yolcu taşımacılığında kullanılmak üzere 9 adet 27+1 kişilik Midilux S teslimatı gerçekleştirdi.

Midilux S araç teslimat törenine; BMC Ankara Bölge Müdürü Gürcan Bulat, Satış Sorumlusu Faruk Gergin, Çubuk Özel Halk Otobüsleri Taşıyıcılar Kooperatifi’ nden Mehmet Türk, Hasan Arıcı, Yüksel Tüfek Özdemir, Murat Aktan, Hayri Gültekin, Hacıbey Yalama, Sezai Demirci, Ferhat Koraç, Murat Koraç, Zeki Demirci katıldılar. Tören sırasında, kooperatif üyelerine BMC Ankara Bölge Müdürü Gürcan Bulat tarafından plaket teslim etti.

Bu arada Konya Karapınar Kayalı Belediyesi de tercihini BMC marka araçtan yana kullandı.  BMC Yetkili Satıcısı Sadıklar Otomotiv Konya Şube Müdürü Temel Peker, Kayalı Belediye Başkanı Ali Ünver’e törenle BMC Pro 624 (6×2) LDT aracı teslim etti. Belediye Başkanı Ali Ünver, araç alımlarını  BMC marka araç tercih etme nedenlerini; ”BMC’nin %100 yerli sermayeli bir Türk firması olması, düşük maliyet, sağlam, servis ağı geniş bir marka olması ve her yol koşuluna uygun olması” olarak ifade etti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir