Şubat 2, 2007

ARAS CARGO'da “2552, SMS ile Kargo” dönemi başladı

Kargo için kurye çağırmak ya da kargosunun nerede olduğunu öğrenmek isteyen kullanıcılar, 4 şubat 2007 tarihinden itibaren telefon etmeden, şubeye gitmeden ya da internet kullanma zorunluluğu olmadan her zaman ellerinin altında olan cep telefonlarından “2552”ye mesaj göndererek, kurye isteyebilecek, en yakın şubenin nerede olduğunu sorgulayabilecek ya da kargolarının teslim edilip edilmediğini takip edebilecek. “SMS Hattı 2552” ile SMS İhbarlı Kargo, SMS ile Fatura Sorgulama, SMS ile Kurye Çağırma ve En yakın “Aras” Nerede? Hizmetlerinden faydalanılabilecek.

SMS İhbarlı Kargo: SMS ihbarlı kargo ile gönderilerin şubeye varış bilgisi otomatik olarak, tercihe göre alıcı veya göndericinin cep telefonuna kısa mesaj ile haber verilecek.

SMS ile Fatura Sorgulama: Gönderi faturalarına ait “Fatura Seri ve No” sunu boşluk bırakmadan yazıp 2552’ye mesaj gönderen gönderici veya alıcılara teslim bilgisi kısa mesaj olarak iletilecek.

SMS ile Kurye Çağırma: “KARGO” yazıp 2552’ye mesaj gönderen müşteriler aranarak adres bilgileri alınacak ve adresten alım talebi en kısa sürede gerçekleştirilecek.

En yakın “Aras” Nerede?: “ARAS” yazıp 2552’ye mesaj gönderen müşterilere bulunduğu yere en yakın Aras Cargo şubesinin adres ve telefon bilgileri iletilecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir