Ağustos 10, 2009

Aras Cargo her gün adalara hizmet veriyor

Aras Cargo, Marmara Bölge Müdürlüğü’ne bağlı Erengazi Şubesi’nin kapsama alanında bulunan Adalar ilçesinde (Kınalıada, Burgaz, Heybeli ve Büyükada) her gün hizmet vermeye başladı. Kasım 2009’a kadar Büyükada’da bulunan Aras Cargo teslimat merkezine ulaştırılan dosya, mektup ve 35 kg/ds’ye kadar olan paketlerin teslimatları haftanın her günü mobil hizmet olarak gerçekleşecek. Prens Adaları’ndan İstanbul’a teslimatlar 24 saat, yurtiçindeki tüm şubelere ise 48 saatte ulaştırılacak.
 
Bu arada Aras Holding'in ikinci futbol turnuvası sonuçlandı. Holding çalışanlarının yer aldığı 15 takım arasında iki aylık kıyasıya mücadele sonucunda; Aras Cargo Marmara Transfer Merkezi’şampiyon oldu. Turnuvada Boğaziçi Bölge ikinci takım, Filo Avrupa Bölge ise üçüncü takım seçildi. Gol kralı Aras Cargo Marmara Transfer Merkezi Müdürlüğü’ den Selahattin Aydoğdu oldu. En centilmen takım unvanını da Aras Cargo Orhanlı takımı almaya hak kazandı.

Turnuva kapsamında Aras Cargo Genel Müdürlük, İstanbul Bölge ve Transfer Müdürlükleri, Fillo Genel Müdürlük ve Fillo Bölge Müdürlükleri kendi takımlarını oluşturdu. Holding çalışanlarından yedi kişilik Turnuva Komitesi kuruldu. Turnuva boyunca 15 takım arasında 23 maç yapıldı. Turnuva dörtlü grup düzeniyle puan usulü gerçekleşti. Gruplardaki ilk iki takım bir üst tura çıktı. Çeyrek finale çıkan sekiz takımın maçlarından sonra yarı finale çıkan dört takım belirlendi. Maçlar esnasında dışarıdan profesyonel hakem desteği alındı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir