Şubat 14, 2009

Aras Holding'e “İnsana Saygı” Ödülü

Aras Holding,; Management Centre Türkiye tarafından, 11 – 12 Şubat 2009 tarihlerinde düzenlenen 14.İnsan Kaynakları Zirvesi'nde “İnsana Saygı” ödülüne layık görüldü. Firma, zirve kapsamında Kariyer.net tarafından düzenlenen “8. İnsana Saygı Ödülleri” nde holding kategorisinde ikinci kez  bu ödülü aldı. Holdingin ödüllendirilmesinde, Kariyer.net üzerinden aldığı 102 bin başvuruya yüzde yüz geri dönüş yapması etkili oldu.
 
Aras Cargo İ.K ve Kalite Genel Müdür Yardımcısı Tülay Celme konuyla ilgili olarak yaptığı açıklamada; “Aras Holding olarak en büyük sermayemizin çalışanlarımız olduğunun farkındayız. Bir şirket ancak çalışanlarının yardımı ve işbirliği ile başarılı olabilir. Holding olarak bizim amacımız çalışanlarımıza mümkün olan en iyi koşulları sunmak, onları dinlemek, anlamak ve sorunlarına çözüm üretmektir. Aynı değeri bizimle çalışmak isteyen, başvuruda bulunmuş herkese göstermek ve taleplerine en kısa sürede yanıt vermek asli görevimizdir” diye konuştu.

Aras Holding sene başında 2009’u “IK Yılı” olarak duyurmuş ve çalışanlarına yönelik faaliyetlerinin ilkini geçtiğimiz günlerde ABD’li kişisel gelişim uzmanı Deepack Chopra’nın Türkiye’ye gelmesine destek olup çalışanları ile buluşturarak gerçekleştirmişti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir