Kasım 16, 2009

Aras Kargo BMC ile güçlendi

Aras Kargo, filosunu  2 adet PRO 1142 çekici, 1 adet Megastar 360 panelvan, 1 adet Megastar 400 panelvan aracı ile güçlendirdi. BMC Tekirdağ yetkili satıcısı Başol Otomotiv'in satışını gerçekleştirdği  araçların teslimat töreni  Aras Kargo'nun Hadımköy tesislerinde yapıldı.
 
Törende; Aras Kargo Ulaştırma ve Operasyon Müdürü M. Serkan Karaköse, Hadımköy Bölge Müdürü Alpay Maden, araçları BMC İstanbul Bölge Müdürü Erdal Eroğlu, BMC Tekirdağ Yetkili Satıcısı Başol Otomotiv Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Başol ve Başol Otomotiv Satış Sorumlusu Mesut Damar'dan teslim aldı.

Aras Kargo Ulaştırma ve Operasyon Müdürü Serkan Karaköse, BMC' yi satış ve satış sonrası hizmet ağının güçlü olması ve araçların işletme giderlerinin düşük olması nedeniyle tercih ettiklerini belirterek BMC – Aras Kargo iş birliğinin devam edeceğini söyledi.

Erdal Eroğlu; BMC’ nin ticari araç sektöründe 45 yıllık başarılı bir geçmişe sahip olduğunu, yaygın yedek parça ve servis ağı ile bu başarısını pekiştirerek müşteri memnuniyetini daima ön planda tutan öncü bir kuruluş olduğunu belirtti. Rekabetin çok yoğun şekilde yaşandığı günümüzde uygun fiyatlı, kaliteli ürünler ile daima müşterilerin yanında yer aldığını ifade etti.

Törende BMC Sanayi ve Ticaret adına Erdal Eroğlu tarafından Aras Kargo Ulaştırma ve Operasyon Müdürü M. Serkan Karaköse'ye bir plaket takdim edildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir