Nisan 30, 2009

AŞTİ filo genişletme kararı doğrultusunda yeni araç alımları gerçekleştirdi

Ankara Şehirlerarası Otobüs İşletmecileri ve Acenteleri Derneği, Anadolu Isuzu Ankara yetkili bayisi Neziroğlu Otomotiv'den aldığı 8 araçla filosunu güçlendirdi.
 
3 adet Isuzu Roybus C ve 5 adet Isuzu Urban araçlarının teslim töreni Neziroğlu Otomotiv’in tesislerinde gerçekleşti.

Törende Ankara Şehirlerarası Otobüs İşletmecileri ve Acentelerı Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Ethem Ateş, Yönetim Kurulu üyeleri ile Anadolu Isuzu Otomotiv Satış Şefi Onur Çetinkaya, Bölge Satış Sorumlusu Murat Küçük, Isuzu Ankara Bayisi Neziroğlu Otomotiv Genel Müdürü Hüseyin Ercan ve Neziroğlu Satış Sonrası Hizmetler Koordinatörü Burak Ören hazır bulundu.

Anadolu Isuzu Otomotiv Satış Şefi Onur Çetinkaya tören sırasında yaptığı konuşmada, işletme maliyetleri açısından sınıfının en ekonomik araçları olmaları ve satış sonrası süreçte de AŞTİ’ye desteklerinin devam etmesinin araç tercihlerinde önemli olduğunu belirtti.

Daha kaliteli hizmet anlayışı için filo genişletme kararı aldıklarını belirten Ankara Şehirlerarası Otobüs İşletmecileri ve Acenteleri Derneği Başkanı Ethem Ateş,  kendilerine gösterdikleri ilgi ve sağladıkları güçlü işbirliği için Anadolu Isuzu yetkililerine teşekkür ederek; ” Anadolu Isuzu’nun fiyatta ve ödeme koşullarında sunduğu cazip tekliflerle, Isuzu araçlarının performansı, sağlamlığı ve konforu birleşince yolcularımızın hizmet beklentisini tam anlamıyla karşılamamızı sağlıyor. Dolayısıyla her yönüyle başarılı bulduğumuz Anadolu Isuzu araçları filomuzu güçlendirirken ilk tercihimiz olmuştur” şeklinde konuştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir