Kasım 29, 2008

Automechanika Shanghai'da

Oto yan sanayi fuarı  Automechanika, 10 – 12 Aralık 2008 arasında Automechanika Shanghai New International Expo Center’da düzenleniyor.  4. kez  gerçekleşecek olan fuar; Messe Frankfurt tarafından Çin Ulusal Otomotiv Endüstrisi Uluslararası Ortaklığı (CNAICO) işbirliğiyle organize edilecek.

Daha önce 51.000 metrekarelik fuar alanında düzenlenen Automechanika Shanghai, bu yıl %80 büyüme göstererek 92.000 metrekareye ulaşan bir alanda oluşacak. Fuarda; otomotiv yedek parça ve sistemleri, aksesuarlar ve tuning, onarım ve bakım ürünleri, bilişim teknolojileri ve servis istasyonları ile araba yıkama olmak üzere 5 ana kategoride ürün ve hizmetler sergilenecek.

Her fuarda düzenlenen ve önemli uluslararası konuşmacıları ile otomotiv sektörünün önemli konferanslarından biri olarak belirtilen  Automechanika Academy de fuarda sektördeki gelişmelere ışık tutacak. Seminer ve tartışma forumlarıyla da sektördeki uzmanları buluşturacak. Fuar sırasında Automechanika Match-Making Forum da düzenlenecek. Bu kapsamda satın alıcılar tedarikçilerle randevu sistemiyle birebir görüşmelerde bulunabilecek.

Messe Frankfurt Hong Kong Ticaret Fuarları Grup Direktörü Fiona Chiew fuarla ilgili olarak yaptığı açıklamada; “Bu yıl 17 ülkeden 1.600'ü aşkın katılımcı ile 2007'de ulaştığımız 1.250 rakamını şimdiden geçmiş bulunuyoruz. Tahminimize göre bu rakam fuarda 1.800'ü bulacak. Bu yıl fuara 30.000'in üzerinde ziyaretçi bekliyoruz” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir