Ekim 1, 2009

Ayın Kaptan Şoförleri için yeni oylama başladı

Temsa Kaptanlar Kulübü, Temmuz ve Ağustos ayları “Ayın Kaptan Şoförü” seçimleri için oylama sürecini başlattı. Ayın örnek kaptanının seçiminde yer almak isteyenler, Temsa Kaptanlar Kulübü’nün resmi sitesi olan www.kaptanlarkulubu.org adresi üzerinden 13 Ekim 2009 tarihine kadar oylama yapabilecek.
 
43 ve 44’üncü Ayın Kaptan Şoförü olmak için finale kalan adaylar ve firmaları şöyle: İzmir Metro'dan Haydar Ertaş, Gemini Turizm'den Hüseyin Dağ, Varan Turizm'den Recep Örçen, İzmit Seyahat'ten Bahtiyar Dinç, Dorak Turizm'den Kemalettin Ünlü,  Konset Turizm'den Muammer Çalıcı.

Oylama sonucunda belirlenecek 2009 yılı Temmuz ve Ağustos ayları Ayın Kaptan Şoför'leri, Ekim ayında düzenlenecek tören ile kamuoyuna açıklanacak ve  4 yıldır geleneksel olarak verilen “Ayın Kaptan Şoförü” başarı plaketi ile  5 Cumhuriyet Altını ile ödüllendirilecekler.

“Ayın Kaptan Şoförü” olmaya aday olan ve kulübe üye olmak isteyen  tüm kaptanlar www.kaptanlarkulubu.org adresinden ya da bu adreste yer alan başvuru noktalarından Temsa Kaptanlar Kulübü’ne üye olmak için başvuruda bulunabiliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir