Mart 24, 2009

Ayın Kaptan Şoförleri seçimi için oylamalar başladı

Temsa Global, ilk olarak 2008 Yılı Kaptan Şoförü seçimlerinde hayata geçirdiği halk oylaması uygulamasını, gelen yoğun ilgi nedeniyle, Ayın Kaptan Şoförü seçimlerine de taşıdı.

Ayın Kaptan Şoförleri'nin seçiminde de Kulübün websitesi olan www.kaptanlarkulubu.org adresinde, başarı hikayeleriyle birlikte listelenen finalist adaylara, beşinci jüri üyesi olarak halk oy verilebilecek. 5 Nisan 2009 tarihinde sona erecek oylama sonucunda Ocak ve Şubat aylarının “Ayın Kaptan Şoför”leri, düzenlenecek tören ile kamuoyuna açıklanıp ödüllendirilecek.

Konu ile ilgili olarak açıklama yapan Temsa Kaptanlar Kulübü Koordinatörü Ekrem Özcan : “İlk olarak 2008 Yılı Kaptan Şoförü seçiminde jüriye halkı da dahil etmiş; kulüp web sitemizde adayları başarı hikayeleri ile yayınlamıştık. 90.000’den fazla oyla katılım gerçekleşmişti. Üyelerimizden gelen talepler doğrultusunda Ayın Kaptan Şoförü seçimlerini de halkın oylamasına sunuyoruz. Kaptanlarımızın kulüplerinin etkinliklerine gösterdikleri muazzam ilgi, bizlerin yenilikler yapmamızdaki en büyük motivasyon kaynağı ” diye konuştu.

Kaptan şoför adayları

Ocak ve Şubat ayının Ayın Kaptan Şoförü adayları şöyle: Varan Turizm'den M.Namık Çelenk , Kastamonu Güven'den Ayhan Çatal, Üstün Erçelik'ten Ferit Güçlü, Nilüfer Seyahat'ten Hüseyin Tanyeri,  Antalya Polente Turizm'den Şevki Gürses.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir