Temmuz 2, 2008

Ayın Kaptan Şoförlerinin “Kaptanlar Kulübü” buluşması

Temsa Global AŞ, üç yıldır sürdürdüğü “Ayın Kaptan Şoförü” sosyal sorumluluk projesi kapsamında seçilen kaptanları ilk kez “Kaptanlar Kulübü” çatısı altında İstanbul’da buluşturdu.  Organizasyona, kaptanlar; Talip Parmaksızoğlu (Lüks Ereğli), Bekir Kayıhan (İstanbul Seyahat), İlhan Çağlayan (Seç Turizm),  Nedim Burak (Şampiyon Hersekli), Murat Kaplan (Sakarya VIP), Hasan Öztekin (Sakarya VIP), Özcan Özyılmaz (Evin Metro), Mehmet Devşiren (Nevşehir Metro), Orhan Gür (Koç Ardahan)’ın yanı sıra Temsa Global AŞ Otobüs, Midibüs Satış, Pazarlama ve Satış Sonrası Hizmetler Direktörü Ayhan Dayoğlu, Pazarlama Müdürü Mehmet Çıkıncı, Pazarlama Projeleri Sorumlusu ve Kaptanlar Kulübü Koordinatörü Ekrem Özcan katıldı.

Toplantıya katılan kaptanlar, kaptanlar kulubü için görüş ve düşüncelerini de ifade ettiler. Evin Metro'dan Özcan Özyılmaz: “Ayın Kaptan Şoförleri olarak bir misyon yükleniyoruz. Temsa Global AŞ’nin aracılığıyla kaptanlarımızın sesi olacağız” dedi.
İstanbul Seyahat Kaptanı Bekir Kayıhan: “Artık biz kaptanların da bir kulübü var. Kaptanlar Kulübü… Sektörde bizi biraraya getirmeleri, bizler adına çeşitli yerlerden indirimler almaları, biz kaptanlara değer vermeleri takdire şayan” şeklinde  konuştu.
Sakarya VIP'den Murat Kaplan ise : “Ayın Kaptan Şoförü sosyal sorumluluk projesi ve Kaptanlar Kulübü sayesinde kaptan olduğumla gurur duymaya başladım. Kaptanlar camiasına sahip çıktığı için Temsa Global AŞ’ye çok teşekkür ederiz” şeklinde açıklama yaptı.
 
Temsa Global AŞ Otobüs, Midibüs Satış, Pazarlama ve Satış Sonrası Hizmetler Direktörü Ayhan Dayoğlu, buluşmada yaptığı konuşmada, “Türkiye Otobüsçüleri Geliştirme ve İyileştirme, Ayın Kaptan Şoförü ve Kaptanlar Kulübü projelerimizle, şehirlerarası yolcu taşımacılığı sektöründe üzerimize düşen sosyal sorumluluğu yerine getiriyoruz.  Sektörümüzün gelişmesi, bu sektöre emek verenlerin aynı çatı altında birleşmesi ve gerekli eğitimlerin verilmesi gerektiğine inanıyoruz” dedi.
 
Temsa Global AŞ Pazarlama Müdürü Mehmet Çıkıncı ise Ayın Kaptan Şoförleri buluşmasında şöyle konuştu. “2005 yılından bu yana her ay düzenli olarak, bağımsız bir jüriye Ayın Kaptan Şoförü seçimini yaptırıyoruz. Örnek kaptanlarımızı ve yaptıkları güzel işleri gündeme getirmeye çalışıyoruz. Kaptanlarımızdan bu konuda aldığımız geribildirimler de çok güzel. Örnek kaptanları seçmeye ve sektörle paylaşmaya devam edeceğiz.”
 
Temsa Pazarlama Projeleri Sorumlusu ve Kaptanlar Kulübü Koordinatörü Ekrem Özcan ise “Kaptanlarımız; can taşıyan, özlemleri gideren, sevenleri kavuşturan, bizlere ulaşım özgürlüğü sağlayan, sektörümüzü sırtlayan neferler. Onlara her fırsatta gereken değeri ve hak ettikleri itibarı kazandırmaya çalışıyoruz. Kaptanlar Kulübümüzle birlikte de bunu gerçekleştireceğiz” şeklinde konuştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir