Ocak 26, 2009

Ayın ve Yılın Kaptan Şoförlerini halk belirliyor!

Temsa Global AŞ bünyesinde faaliyet gösteren “Kaptanlar Kulübü” kapsamında 3 yıldır geleneksel hale gelen Ayın ve Yılın Kaptan Şoförleri'nin belirlenmesinde, 2009'dan itibaren halkın oylamaları etkili olacak. Kaptan şoförlerin belirlendiği jüride yer alan üniversite, TOFED, iletişim danışmanlığı temsilcilerine 5. üye olarak  www.kaptanlarkulubu.org üzerinden oylama yapan kişiler de katılıyor.

İlk olarak 2008 Yılının Kaptan Şoförü seçiliyor

Kaptanlar Kulübü'nün internet sitesinde, 2008 yılının kaptan şöforünü belirlemek için, 8 Ocak – 05 Şubat tarihleri arasında finalist adaylar oylamaya sunuluyor. Başarı hikayeleri ile birlikte sitede listelenen adaylar  halk tarafından oylanıyor. Organizasyon kapsamında, 10 Şubat 2009 tarihinde düzenlenecek tören ile  Yılın Kaptanı kamuoyuna açıklanacak ve ödüllendirilecek.

Oylama sisteminde yapılan yenilikle ilgili olarak Temsa Pazarlama Yöneticisi ve Kaptanlar Kulübü Koordinatörü Ekrem Özcan şu açıklamayı yaptı: “ Kaptan Şoför seçimlerini ve ödül törenlerini hem kaptanlarımız hem de sektörümüz çok yakından takip ediyor. Seçim sürecini web sayfası üzerinden kamuoyuna açarak, kendilerini de sürece dahil etmiş oluyoruz.

Temsa Global AŞ bünyesinde; otobüs kaptanlarına hak ettikleri değeri vermek ve sosyal hayatlarını zenginleştirmek amacıyla kurulan Temsa Kaptanlar Kulübü’ne kaptan şoförler İstanbul’da Esenler Temsa otogar ofisi, Brey Otomotiv Müşteri Bekleme Salonu, Yeşilköy Et Lokantası, Elit Otel, Panakademik Tıp Merkezi ve tüm Türkiye’den www.kaptanlarkulubu.org adresi aracılığı ile üye olabiliyor.

Üyelik formunun doldurulmasının ardından Kaptanlar üyelik kartı belirtilen formda belirtilen adrese Temsa Global tarafından teslim edilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir