Ekim 23, 2008

Baytur Subaru İzmir şubesi açıldı

Subaru’nun Türkiye distribütörü Baytur Motorlu Vasıtalar kendi bünyesinde oluşturduğu ilk Subaru şubesini İzmir Gaziemir’de açtı. Yaklaşık 1250 m2 kapalı showroom ve 1600 m2 kapalı servis alanına sahip olan yeni tesisle Baytur, perakende sektörüne giriş yaparak, satış ve satış sonrası alanlarda Subaru kullanıcılarına bayilerinin yanı sıra, doğrudan hizmet vermeye başladı.

Baytur’un ilk şubesinin açılışı, Bayraktar Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Bayraktar ve Baytur Motorlu Vasıtalar AŞ Genel Müdürü Bahaettin Tatoğlu’nun katılımı ile 21 Ekim Salı günü gerçekleştirildi.
 
Bayraktar Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Bayraktar törende gerçekleşirdiği açılış konuşmasında, ilk perakende satış tesisini İzmir’de açmaktan mutluluk duyduklarını belirterek, ekonomi ve nüfus büyüklüğü ile Türkiye’nin önemli illerinden İzmir, Subaru markası için de oldukça değerli olduğunu söyledi. Bayraktar: “1995 yılından bu yana Subaru’nun Türkiye distribütörlüğünü yürütüyoruz. Subaru otomobillerinin üreticisi Fuji Heavy Industries ile geçtiğimiz aylarda gerçekleştirdiğimiz ortaklığın ardından büyüme sürecimizi hızlandırdık. Bu sürecin eseri olan tesisimizle, İzmirli Subaru kullanıcılarına ve Subaru severlere, satış, servis, yedek parça ve ikinci el hizmetlerini Baytur güvencesi ve uzmanlığı altında sunacağız.

Önümüzdeki dönemde Subaru markasının daha da ileri gidebilmesi için gerekli tüm yatırımları yapmaya ve en üst düzeyde müşteri memnuniyeti sağlamaya devam edeceğiz” şeklinde konuştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir