Ekim 31, 2007

Beyoğlu Uluslararası Nakliyat'a 12 adet Actros 1841 LSNR teslimatı yapıldı

Koluman A.Ş. yeni  Ankara Gölbaşı Tesisleri’nde, Beyoğlu Uluslararası Nakliyat’a 12 adet Actros 1841 LSNR alçak şasili tip çekicilerin teslimatını törenle gerçekleştirdi. Koluman A.Ş. Gölbaşı Satış Müdürü Serdar M. Gürbüz, Kamyon ve Çekici Satış Danışmanı Mehmet Kurnaz tarafından, Beyoğlu  Uluslararası Nakliyat Yönetim Kurulu Başkanı Recep Beyoğlu ve Raşit Han’a araçların teslimatı yapıldı.

Teslimat töreninde Beoğlu Uluslararası Nakliyat Yönetim Kurulu Başkanı Recep Beyoğlu; “uluslararası taşımacılıkta yatırım yaparken günümüzde birçok noktaya dikkat etmemiz gerekiyor. Bu nedenle dayanıklı, ekonomik, işletim maliyetleri düşük, satış sonrasında hızlı ve eksiksiz, 2.el değer kaybını en az yaşatan bir marka ile çalışmamız gerektiğini düşündük ve bu sebeple filomuzu Mercedes-Benz marka Actros 1841 LSNR 4×2 alçak şasili tip araçlar ile kurmaya karar verdik, bu doğrultuda firmamızın bütün ihtiyaçlarına cevap veren Koluman Ankara Gölbaşı’ndan alımımızı gerçekleştirdik” şeklinde konuştu.

Koluman Ankara Gölbaşı Satış Müdürü Serdar M. Gürbüz de gerçekleştirdiği konuşmada şunları aktardı: “Beyoğlu Uluslararası Nakliyat’ın talep ettiği özelliklere sahip olan ithal Actros aracımızı önerdik ve avantajlarını anlattık. Beyoğlu  Uluslararası Nakliyat ile uzun yıllar yeni araç alımlarında, servis ve yedek parça temininde devamlı ve hızlı çözümler üreterek çalışmalarımıza devam edeceğiz”
 
Koluman Ankara Gölbaşı Kamyon ve Çekici Satış Danışmanı Mehmet Kurnaz ise “ Koluman olarak önem verdiğimiz nokta, müşterilerimizin ihtiyaçlarını doğru tespit ederek uygun araçları temin etmektir. Beyoğlu Uluslararası Nakliyat ile görüşmelerimizde kendileri için en doğru aracın Actros1841 LSNR tip çekiciler olduğunu gördük ve bu yeni filoyu yeni tesislerimizde teslim etmekten gurur duyuyoruz” şeklinde konuştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir