Temmuz 7, 2006

Bilişim Zirvesi CeBIT'le Aynı Çatıda

Avrasya’nın en büyük bilişim fuarı olan CeBIT, Bilişim Eurisia ile aynı çatı altında 5-9 Eylül 2006 tarihleri arasında gerçekleştirilecek.
Bilişim Zirvesi ve Forum@ Bilişim’I organize eden Promedya yöneticileri, İstanbul ODTÜ Mezunları Derneği’nde bir basın toplantısı düzenleyerek; bilişim teknolojilerinden büyük kurumsal şirketlerin yanısıra KOBİ’lerin daha etkili biçimde yararlanması için zirveye bu yönde katılımı sağlayacak organizasyonlar yaptıklarını belirttiler.
Bu yıl ülkelerin kalkınması ve uluslararası rekabet gücü elde etmelerinde bilişimin kritik rolünün masaya yatırılacağı zirvede üretim, finans, perakande, lojistik, kamu ve sağlık sektörlerinde bilgi yönetimi, bilgi güvenliği, yeni nesil iletişim çözümleri, satış/pazarlama çözümleri, kurumsal yönetim, ar-ge ve inavasyon konuları ele alınacak. Fuar alanının toplantı salonlarında 4.000 aşkın katılımcıyı ağırlamayı hedefleyen Bilişim Zirvesi ‘O6’ , farklı ülkelerden siyasi liderler, sivil toplum kuruluşları, iş dünyası ve üniversite temsilcilerinin biraya getirecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir