Şubat 26, 2008

Bilse Nakliyat'a MAN TGA 19.400 çekiciler

Bilse Tarım Gıda Nak. San. ve Tic. Ltd. Şti., 7 araçlık TGA 19.400 araçlık sözleşmelerinin ilk 5 adedini MAN Türkiye fabrikasında düzenlenen törenle teslim aldı. MAN Kamyon ve Otobüs Ticaret A.Ş. Tedarik Zinciri Yönetimi Sorumlusu Çağatay Kepek ve Araç Sevkiyat Sorumlusu Salim Kibar araçları şirket sahibi Hamit Kara adına şirketin baş şöförüne teslim etti.

Asıl faaliyet alanı tarım olan şirket, 2005 yılından bu yana profesyonel olarak nakliye sektöründe de hizmet veriyor. 38 adet özmal çekicisi bulunan Bilse Tarım Nakliyat’a çekici satışını gerçekleştiren MAN Doğu Akdeniz bayii Köksallar Satış Yetkilisi Cafer Tayyar Köksal, daha önceden de firmaya 18 adet TGA çekici sattıklarını, firmanın araçlardan son derece memnun kaldığı için tercihlerini yine MAN’dan yana kullandıklarını söyledi.

Şirketin sahibi Hamit Kara ise “MAN araçlarının özellikle yakıt tüketimindeki ekonomisinden ve aracın kullanım kolaylığından memnununuz. Bireysel olarak sürücülük deneyimim olduğu için rahat değerlendirme yapabiliyorum. Müşteri memnuniyeti ve zamanında teslimat ilkeleri bizim için son derece önemli” şeklinde konuştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir