Eylül 12, 2006

BMC'den Probus 850TBX

Şensan Otomotiv’in 75. İzmir Enternasyonal Fuarı kapsamında düzenlediği tanıtım kokteylinde BMC'nin son ürettiği otobüs Probus 850TBX davetlilerden tam not aldı. Tanıtım kokteyline aralarında BMC Yönetim Kurulu Başkan Vekili Mehmet Demirpençe ve Turgutlu Belediyesi Başkanı Serhat Orhon'un da bulunduğu çok sayıda ilgili katıldı.

İlyas Şen Şirketler Grubu ve BMC Şensan Otomotiv Yönetim Kurulu Başkanı İlyas Şen yaptığı konuşmada Probus 850TBX için birçok sipariş aldıklarını belirterek; ‘BMC otobüslerinin İzmir ili ve çevresinde satışı ile yetkilenen tek bayi olan Şensan Otomotiv aynı zamanda BMC'nin toplam üretiminin yüzde 20’sinin satışını tek başına gerçekleştirmektedir. Yeni Probus 850TBX'in bu başarımızı daha da artıracağına inanıyoruz. Gelecek dönem için yeni projelerimiz ve hedeflerimiz var, bugüne kadar BMC ile gerçekleştirdiğimiz başarılarımıza ve hizmetlerimize yenilerini eklemeye devam edeceğiz ' dedi.

Otobüsün tanıtımı ünlü manken Doğa Bekleriz tarafından yapılırken, Benimle Dans Eder Misin isimli yarışmada üne kavuşan Aydan ve Yiğit gösterileriyle geceye renk kattı.

235 PS motor gücü ile Türkiye’nin ilk küçük otobüsü (34+1+1) olan Probus 850TBX aynı zamanda kendi sınıfındaki tek arkadan motorlu otobüs olma unvanına da sahip bulunuyor. Probus 850TBX otobüs; retarder, klima, buzdolabı, DVD player, bölmesiz bagaj ve daha birçok özelliği ile taşımacılık sektörüne ve taşımacılık sektöründeki müşterilere büyük konfor sağlamayı amaçlıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir