Kasım 1, 2006

BMC'nin Küçük Otobüsü Probus 215 Mobil Sağlık Aracı Oldu

BMC Ana bayisi Uzunalioğlu Şirketler Grubu, Kahramanmaraş İl Sağlık Müdürlüğü'ne satışını yaptığı Probus 215 SCB küçük otobusü ,mobil sağlık aracı olarak kullanılacak. BMC anabayisi Uzunalioğlu tarafından Tuzla Tümtaş Opetaş tesislerinde 28 Ekim tarihinde gerçekleştirilen araç teslim törenine; Kahramanmaraş İl Sağlık Müd.Yrd.İbrahim Dobu,Aynıyat Saymanı Adem Demir, Sağlık Ocakları Şube Müdürü Dr.Kemal Yüzbaşıoğlu, Tümtaş Opetaş Yöneticisi Hakan Koş, BMC Uzunalioğlu Kamu Satış Müdürü Faruk Tabanlı, İstanbul Bölge Servis Sorumlusu Orhan Kurtoğlu ve ilgililer katıldı.

Törende bir konuşma yapan BMC Uzunalioğlu Kamu Satış Müdürü Faruk Tabanlı, ihale sonucu Kahramanmaraş İl Sağlık Müdürlüğüne Tümtaş Opetaş tarafından mobil sağlık aracı olarak dizayn ettirilip satışı gerçekleştiren aracın, yürüyen hastahane alarak bir ilk olduğuna işaret ederek. bu aracın bundan sonra bu yönde satışı yapılacak araçlara iyi bir örnek oluşturacağını söyledi.Tabanlı, Probus 215 SCB yurtiçi taşımacılığında arkadan motorlu, modern donanımlı bir araç olduğunu kaydederek, aracı kusursuz bir mobil sağlık aracına dönüştüren Tümtaş Opetaş üst yapı firma yetkililerine de teşekkür etti.

Tümtaş Opetaş Yöneticisi Hakan Koş da büyük markaların anlaşmalı üst yapı firması olan, yılda 5.000 araçlık üst yapıyı ağırlık olarak kamu için yapan Tümtaş Opetaş'ın, BMC ile ilk defa çalıştığını vurgulayarak bundan sonra da işbirliklerinin devam etmesini dilediklerini söyledi.

BMC Probus 215 SCB 215 Bg, Cummins Euro 2 normunda motor, ZF şanzuman,kademeli retarder, ABS-ASR, otomatik sulu kilima donanımları ile yurtiçi yolcu taşımacığı için özel olarak dizayn edilmiş bir araç.

Kahramanmaraş'ta ağırlık olarak sağlık hizmeti gitmeyen bölgelerde hizmet verecek araçta, acil müdahele, muayenehane ve ameliyathane bölümleri bulunuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir