Eylül 12, 2008

BMC İngiltere Showroom'unu açtı

Müşterilerinden gelen talepler doğrultusunda BMC, geçtiğimiz günlerde İngiltere’de showroom açtı. BMC’nin İngiltere’deki  showroom açılışına,  BMC Sanayi ve Ticaret Yönetim Kurulu Başkan Vekili ve Murahhas Azası Mehmet Demirpençe, First Group yetkilisi Ms Linda Howard ve Metro firması yetkilisi Mr Neil Holt katıldı.

BMC, yeni sergi alanında; İngiltere’de çok yüksek bir pazar payına sahip olan  ve İngiltere taşımacılık standartlarına uygun olarak, dizayn edip üretilen BMC 1100 FE School Bus model otobüs ve BMC Condor 12m Süper Alçak tabanlı otobüslerini sergileyecek.

BMC, İngiltere’nin önemli otobüs işletmecilerinden olan First Group ve Metro firmalarına ürün vererek İngiltere’de okul otobüsünde önemli bir isim haline gelmişti. BMC Sanayi ve Ticaret; bugüne kafar İngiltere’ye ürettiği BMC 1100 FE School Bus ve BMC Condor  olmak üzere 400’ün üzerinde araç teslimatı gerçekleştirmişti. 

11 metrelik BMC 1100 FE School Bus; 160 Bg gücünde Euro 4+ Cummins motoru, otomatik şanzımanı, ABS-ASR, yolcu koltuklarında 3 noktadan bağlı emniyet kemerleri, 55+1 yolcu kapasitesi ile BMC CONDOR 12m Süper Alçak Tabanlı otobüsler de; 225 Bg gücünde Euro 4+ Cummins motoru, otomatik şanzımanı, ABS-ASR, 57+1 yolcu kapasitesi ile öğrenci taşımacılığında tercih ediliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir