Ekim 26, 2006

BMC Küçük Otobüsü Probus 850 TBX ile Turist Taşımaya Başladı.

BMC Ana Bayisi Uzunalioğlu Şirketler Grubu'nun Duse Turizm'e satışını yaptığı Probus 850 TBX 34+1+1 küçük otobus turizm sektöründeki yerini aldı. Duse Turizm'in BMC Probus 850 TBX'i ağırlıklı olarak yurtiçinde uzun mesafelerdeki tur organizasyonlarında yerli ve yabancı turistlere hizmet verecek.

BMC Anabayisi Uzunalioğlu'nun Kozyatağı Genel Müdürlüğü'nde 20 Ekim tarihinde Probus 850 TBX 'in teslimatı için bir tören yapıldı. Probus TBX 850 teknik özellikleri ve donanımları pazarda yeni bir eğilim başlatabilecek potansiyele sahip. BMC Probus arkadan motorlu olması bagaj hacmi görünüş ve koltuk kapasitesi itibarıyla midibüslerden farklı bir konumda. Satışın özelliğini ise Probus TBX'in ilk kez iç piyasaya verilmesi oluşturuyor. Törene Duse Turizm araç ortaklarından Erdoğan ve Burhan Topaloğlu, BMC Uzunalioğlu Kamu Satış Müdürü Faruk Tabanlı, İstanbul Bölge Satış Sorumlusu Uğur Şahin katıldı.

Duse Turizm araç ortaklarından Erdoğan Topaloğlu'u Probus 850 TBX'i tercih etmelerinde, aracın dış görünümünün güzelliği ,arkadan motorlu olması ,rakiplerde olmayan farklı mazot kullanımlarına uygunluk gibi özelliklerin etkili olduğunu söyledi. Topaloğlu iç konforu ile beğendikleri aracın 15 araçlık filolarında ilk BMC aracı olduğuna işeret ederek aracın yol performansını da beğenmeleri halinde almayı planladıkları 4 araçlık yatırımı da BMC Probus 850 TBX'den yana kullanacaklarını söyledi.
BMC Uzunalioğlu Şirketler Grubu Kamu Satış Müdürü Faruk Tabanlı da, BMC Probus 850 TBX in bu satışla turizm sektörüne kullanılmaya başlandığını belirterek bunun bir ilk olduğunu altını çizdi. Tabanlı, TBX'in üstün Cummins motoru ile arkadan motor, havalı süspansiyon, havalı fren, lüx pulman koltuk, geniş bagaj hacmi gibi üstün özellikleri ile turizm sektöründe beğeni toplayıp, turizm sektöründe tercih edilen araçlar arasında yerini alacağını söyledi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir