Mart 16, 2009

Boluspor özel VIP otobüsünü teslim aldı

Boluspor; futbolcuların ve teknik heyetin uzun yolculuklarda ve deplasmanlarda konforlu yolculuk yapmasını sağlayacak özel Safir VIP otobüsü'nü, 15 Mart 2009 tarihinde, Boluspor- Kasımpaşa maçı sonrasında törenle teslim aldı. Temsa Otobüs Pazarlama Müdürü Mehmet Çıkıncı,  Boluspor Başkanı Necip Çarıkçı'ya aracın anahtarını teslim etti.

Temsa tarafından hazırlanan araç, futbolcuların yolculuklarda rahat uyumasını sağlayacak headofix sistemiyle donatılmış 20 koltuğa sahip. Araç içerisinde teknik direktör masası ile birlikte 3 adet masa, 5 kanallı kapalı devre ses sistemi, uydu anteni, kablosuz internet bağlantısı bulunuyor.
 
Törende açıklama yapan Boluspor Başkanı Necip Çarıkçı, sürekli seyahat halinde olan futbolcuların bu özel VIP aracıyla araç içerisinde dinlenme imkanı bulabileceklerini belirterek, aracı satın almalarında etkili olan nedenleri şöyle açıkladı: “Temsa'nın satış ve satış sonrasında gösterdiği destek çok önemli. Temsa almamızdaki en büyük etkenlerden biri, diğer markalara göre fiyatının hesaplı olması, az yakıt tüketmesi ve Temsa fabrikasının Türkiye'de olması. Türkiye'de Adana'da üretilen bir otobüs. Umarım diğer takımlar da  Boluspor'un bu aracını örnek alırlar.”
 
Temsa Otobüs pazarlama Müdürü Mehmet Çıkıncı da araçla ilgili olarak: “Safir VIP'in iç dizaynı futbolcuların ve teknik heyetin maç öncesi ve sonrasında dinlenebilmesine uygun olarak tasarlandı.  Bu modelde konforla ilgili olarak tüm ince ayrıntılar düşünüldü. Bu aracın Boluspor'u Süper Lig'e taşıyacağına inanıyorum” şeklinde konuştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir