Kasım 19, 2009

Borusan Lojistik'e Ulusal Kalite Büyük Ödülü

Ulusal Kalite Ödülleri, 18. Ulusal Kalite Kongresi’nin son gününde Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı’nda düzenlenen törenle sahiplerini buldu. Geçen yıl Büyük Ölçekli Kuruluşlar kategorisinde Başarı Ödülü’nü alan Borusan Lojistik, EFQM Mükemmellik Modeli şemsiyesi altında sürdürdüğü çalışmaları sayesinde  Ulusal Kalite Büyük Ödülü’nü almaya hak kazandı.  Ödülü Borusan Lojistik adına Genel Müdür Kaan Gürgenç teslim aldı.    
 
Borusan Lojistik Genel Müdürü Kaan Gürgenç ödül töreninde yaptığı konuşmada şunları söyledi: “Geçen yıl Başarı Ödülü’nü alırken ‘mükemmellik yolculuğumuz devam edecek’ demiştik. Bu sözümüzün kanıtı olarak, bugün Ulusal Kalite Büyük Ödülü’nü almış olmaktan gurur duyuyoruz. Yarın bizim için mükemmelliğe adanmış yeni bir gün olacak sadece.
 
Ülkemize hep daha iyiyi vermek, ilkelerimiz ve başarılarımızla her gün biraz daha güçlenmek ve mükemmellik iddiamızı geleceğe taşımak için yarın ve sonrasında da maksimum gayreti göstereceğiz. Geçen yıl Büyük Ölçekli Kuruluşlar kategorisinde Başarı Ödülü aldığımızda, mükemmellik yolculuğunun bizim için tamamlanmadığını, bunun sonu olmayan bir çaba olduğunu belirtmiştik. Çalışmalarımızı hız kesmeden sürdürdük ve bu kez de Büyük Ödülü aldık.

Bu başarıda, ülkemizde bugüne kadar hayata geçirilmiş en güçlü yönetim uygulamalarının örneklerini oluşturan Borusan Grubu’nun bir üyesi olmamızın önemli payı var. Ülkemize karşı mükemmel olma sorumluluğumuz var. Hep daha iyiyi arayarak mükemmellik yolculuğumuzu önümüzdeki dönemde de sürdüreceğiz. Büyük ödüle bizi layık gören KalDer’e, bu süreç boyunca her zaman yanımızda hissettiğimiz tüm müşterilerimize, tedarikçilerimize, çalışanlarımıza ve Borusan dostlarına teşekkür ediyorum.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir