Haziran 4, 2008

Borusan Makina'nın Antalya Şubesi açıldı

Türkiye temsilciliğini üstlendiği Caterpillar iş makinaları ve hizmetlerini sektörle buluşturan Borusan Makina; 23. hizmet noktasını Antalya’da açtı. Şube, Antalya’nın yanı sıra Isparta ve Burdur’a da servis ve yedek parça hizmeti verecek.

Gerçekleştirilen açılış törenine Borusan Makina İcra Kurulu Üyesi ve Türkiye İş Makinaları Direktörü Murat Erkmen ve  Borusan  Makina Müşteri Destek Direktörü Ömer Meti katıldı. Erkmen, sürekli bir büyüme içerisinde olan sektörde, yeni yatırımlarla Borusan’ın da büyüme ivmesi gösterdiğini söyledi.

Borusan Makina, 2008 yılı itibariyle müşterilerine sunmaya başladığı “360° Çözümler” kapsamında makina satış, uzatılmış garanti, finansman ve müşteri destek uygulamalarını bir arada veriyor. Uygulama, farklı hizmetlerin tek elden, esnek paketlerle verilmesi ilkesine dayanıyor.

Antalya şubesinde sağlanacak hizmetler arasında şunlar yer alıyor:

S.O.S. Yağ Numune Analiz Hizmeti; oluşabilecek beklenmedik arızaların büyük masraflara yol açmasını önlemede ve arıza öncesi revizyon planlamasında önemli bir fayda sağlıyor. Bu hizmet sayesinde hem maddi kayıplar hem de makinaların iş kaybı önlenmiş oluyor. Revizyon Paketleri ile  motor, şanzıman, diferansiyel hidrolik pompa-motorlar gibi komponentlerin sabit fiyatlı yedek parça ve servis işçiliği ile belirli bir sürede, garantili olarak değiştirilmesini içeriyor. Koruyucu Bakım Paketleri ise bakımlarda kullanılan yağ, filtre ve diğer bakım ürünleri, ücretsiz S.O.S yağ analizi ile birlikte, makina model ve bölümüne göre tek pakette satılıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir