Nisan 13, 2009

Borusan Makina PartStore'da CAT yedek parçalarını internet üzerinden sunuyor

Borusan Makina, CAT orijinal yedek parça temininde müşterilerine hız ve kolaylık sağlamak amacıyla web tabanlı PartStore sistemini hizmete sundu. Borusan Makina PartStore veritabanında 2,5 milyondan fazla CAT yedek parçanın fiyat ve stok bilgileri yer alıyor. Müşteriler sistem sayesinde aradıkları yedek parçanın stok ve fiyat bilgilerine 7 gün 24 saat ulaşarak siparişlerini doğrudan Borusan Makina’ya iletebiliyorlar.

Müşterileri için zamanın büyük önem taşıdığına dikkat çeken Borusan Makina Yedek Parça Müdürü Ahmet Doğruer, PartStore ile bu konuda destek sağladıklarını belirterek sözlerine şöyle devam etti:

“Caterpillar iş makinası sahibi müşterilerimizi, yedek parça temin sürecinde yedek parça kataloglarını, ürün kullanım kılavuzlarını inceleme zahmetinden kurtarıyoruz. Modern teknolojinin olanaklarından yararlanarak istedikleri yedek parçaya, istedikleri zamanda, istedikleri yerden İnternet yoluyla hızlı bir şekilde ulaşmalarını sağlıyoruz. Yeni hizmetimiz ister bir makina, isterse filo sahibi olsun tüm müşterilerimize hız ve kolaylık gibi avantajlar sunuyor. PartStore’un kısa zamanda en ilgi gören hizmetlerimiz arasında yerini alacağına inanıyoruz.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir