Nisan 10, 2009

Bosch'tan yeni silecek adaptörü

Bosch piyasadaki en yaygın binek  araç modelleri için daha az çeşit ve parça numarası sayesinde daha düşük stok maliyeti sunmayı hedefleyen  yeni çok amaçlı adaptörü kullanıma sunuyor.

Bosch Universal adaptör

Dört farklı üst kilit ve yan kilit ara birimleri içeren yeni universal adaptör Bosch’un Aerowitn silecek lastiği serisinde kullanıma sunuluyor. Şimdiden Aerotwin üzerinde ön kurulumu tamamlanan adaptör, silecek kolu üzerinde de kullanımı kolaylaştırıyor. Yeni bağlantı tasarımı adaptörü bir yandan parçacı ve tamirhanelerin daha az stok tutmasını sağlarken diğer yandan da müşteri bilgilendirme sürecini kolaylaştırıp, kısaltıyor.
 
Firma yetkilileri, farklı araç modellerine uygun farklı adaptörlerin hatta aynı markanın farklı araç modellerine göre değişik modellerde adaptörlerin kullanılmasının araç sahiplerinde ve yedek parça satıcılarında karışıklıklara neden olduğunu belirterek Bosch mühendislerinin geliştirdiği yeni çok amaçlı adaptörün bu soruna çözüm oluşturduğunu söylüyorlar. Yetkililer, yeni çok amaçlı adaptörün, Avrupa piyasasında en yaygın kullanılan binek araçlara uygun çeşitli tipteki silecek kollarına uygun olarak tasarlandığının da altını çiziyorlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir