Haziran 3, 2009

Boytrans Lojistik'ten 2 milyon Euro'luk dev araç yatırımı

Boydak Holding bünyesinde bulunan Boytrans Lojistik Hizmetleri, 2 Haziran 2009'da filosuna 18 adet DAF CF ve 22 adet Tırsan MaximaL araç ekleyerek, çekici sayısını 91 adede, semi-treyler sayısını da 119 adede çıkardı. Boytrans Lojistik, 2 milyon Euro değerindeki  yatırımı ile Boydak Holding bünyesinde bulunan İstikbal, Bellona, Mondi ve Hes Kablo gibi markalarının ağırlıklı olarak yurtiçi ve zaman zamanda yurtdışı taşımacılık işlerini yürütecek.
 
TIRSAN’ın Samandıra tesislerinde gerçekleşen araçların teslim töreninde konuşma yapan Boytrans Lojistik Yönetim Kurulu Üyesi Yusuf Akdağ şunları söyledi: “TIRSAN’ın semi-treylerlerini 2 ton hafifletmesi tercihimizi TIRSAN Treyler’den yana kullanmamız için önemli bir neden oldu. Şirketimiz kurulduğundan beri DAF çekicileri de kullanmaktayız. Ürünlerden gerek kalitesi gerekse düşük yakıt tüketiminden dolayı çok memnunuz. Ayrıca DAF’ın geniş servis ağı da çok önemli bir avantaj. Bu nedenlerden dolayı çekici konusundaki yatırım tercihimizi hiç zorlanmadan DAF’tan yana yaptık.
 
Boydak Holding bünyesinde bir lojistik şirketinin bulunması da müşteri memnuniyetinin sağlanmasında önemli bir öğe. Boytrans’ın faaliyet göstermesindeki en önemli neden müşterilerimizin ihtiyaçlarını en hızlı şekilde kendilerine ulaştırmak ve memnuniyeti en üst seviyeye çıkarmak. Boydak Holding bünyesinde bulunan lojistik şirketi sayesinde müşterilerimiz için hizmet süresini ve kalitesini garanti ediyoruz.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir