Nisan 21, 2009

Bursa'da Otokar modası

Bursa Büyükşehir Belediye’sinin Otokar'dan Doruk 190LE model otobüsler satın almasının ardından, Bursa'da hizmet veren Yaz-Tur Toplu Taşımacılık şirketi Otokar'dan 3 adet Doruk 190H model otobüs teslim aldı. Böylece Otokar’ın Doruk 190H modeli de özel halk otobüsü olarak Bursa'da hizmet vermeye başladı.

Yaz-Tur Toplu Taşımacılık şirketinde düzenlenen teslimat töreninde; Otokar Bölge Satış Yöneticisi Sebahattin Yılmaz, Yaz-Tur Toplu Taşımacılık AŞ Sahibi Ekrem Yazıcı, Müdür İbrahim Sancaktutan hazır bulundu.

Yaz-Tur Toplu Taşımacılık A.Ş. sahibi Ekrem Yazıcı teslimat sırasında, Bursa’da hizmet veren Otokar’ın Doruk modeli otobüslerini Bursa halkının çok beğendiğini, yolcu taşımacılığına çağdaş ve modern bir görünüm kazandırdığını söyledi. Ekrem Yazıcı otobüs satın almadan önce farklı otobüsleri incelediklerini belirterek; “Yolculara iniş – biniş konforu sağlaması, sürücüye kullanım ve manevra rahatlığı vermesi ve araçların düşük yakıt tüketimine sahip olması sebebiyle Otokar Doruk 190H modelini tercih ettik. Bursalılara hayırlı olsun” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir