Mart 11, 2009

Busworld'un Belçika ve Çin ayağı yapılacak

Otobüs dünyasını buluşturan Busworld fuarının Hindistan ayağının 14- 16 Ocak 2009'da Bombay Gösteri Merkezi'nde  yapılmasının ardından; fuar 8-11 Nisan 2009'da  Sangay'da,  16- 21 Ekim 2009 tarihleri arasında da Belçika'da gerçekleşecek.
 
Busworld  Belçika

Busworld  Belçika,  fuarın geleneksel mekanı haline gelmiş olan Kortrijk Expo'da gerçekleşecek. Kortrijk'e bu yıl ek olarak  3 katlı yeni yönetim binası yapılıyor. Ayrıca, Kortrjik'in komşu arsa alanının üzerinde yer alan 3 ve 4. hollere ek olarak bir  ana hol inşa edilecek. Yeni hol 2.000 metrekare olacak. Busworld Belçika için şu ana kadar 40.000 metrekarelik bir alan katılımcılar tarafından ayrılmış. Firmalar fuara katılım için anlaşmalar yapmaya devam ediyorlar.
 
Busworld Shangai

Busworld Asya'nın dokuzuncusu Pudong Uluslararası Gösteri Merkezi'nde yapılacak. Şangay Busworld iş ortağı VNU Fuarcılık, fuara olan talebin en üst boyutlarda olduğunu aktarıyor. Fuar, eskisi gibi 2 büyük ana hol ve onlara komşu olan çadırla kaplı bir alanda gerçekleşecek. Alanın 30 bin metrekaresi katılımcı firmalar tarafından ayrılmış durumda.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir