Nisan 25, 2007

Çeliktırsan ihtiyaca uygun kasa çözümleri ve ürün kalitesi ile taşımacıların tercihi oluyor

Çeliktırsan, müşterilerinin ihtiyacına en uygun çözümü oluşturan kasaları ile 2007’de de hem uluslararası taşımacıların hem yurtiçi taşımacıların tercihi olmaya devam ediyor.

Araç üstyapısı konusunda Çeliktırsan’ı çözüm ortağı olarak seçen Balnak Nakliyat ve Logistics Hizmetleri AŞ, araçlarını Çeliktırsan’ın kasaları ile donatan taşımacılardan. Bu doğrultuda Balnak Nakliyat, 7 adet kayar yan perdeli kasasını teslim aldı.

Balnak Logistics’in yeni kasalarını Lojistik Müdürü Bilal Yurttaş’ta Çelik Tırsan Satış Müdürü Gökşen Gökay Yalçın teslim etti.

Daha önce de Çeliktırsan’dan 3 adet kasa satın alan Balnak Nakliyat’ın yeni üstyapılarının 6 adedi 40 metreküp kapasiteli kapalı askılı alüminyum kasa, 4 tanesi de kayar yan perdeli kasa. Bu kasaların 17 m3’lük olan iki adedi Mitsubishi kamyon üstüne, diğerleri de Renault Midlum 220.16 üzerine monte edildi.

Yurtiçi taşımacılıkta kullanılmak üzere Çeliktırsan’ın kasalarını seçenler arasında Hüner Uluslararası Taşımacılık da bulunuyor. Hüner Uluslararası Taşımacılık 3 adet kayar yan perdeli kasa satın aldı. Hüner’in Bilgi İşlem Müdürü Ömer Gözübüyük’e teslim edilen kasaların 20 m3’lük olanı Iveco Daily, 30 m3’luk kasa Eurocargo 100E15, 47 m3 olanı ise Eurocargo   220E21 üzerine monte edilmiş.

Taşıma filosunda Çeliktırsan’ın kasalarını tercih edenler arasında Doğuş Çay da bulunuyor. 2006 yılının ikinci yarısından bu yana  toplam 9 kasa satın alan Doğuş Çay’ın kasalarının ilki alüminyum kasa, 6’sı ile kayar yan perdeli kasa. Bu üstyapılar Isuzu, Mitsubishi, MAN ve Iveco araçlar ile kombine edilmişler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir