Nisan 3, 2008

D-Max'in montaj üssü hazır

Anadolu Isuzu Yetkili Servisler Değerlendirme Toplantısı Kıbrıs Mercure Otel’de 26 -28 Mart tarihleri arasında gerçekleştirildi. Anadolu Isuzu Satış Pazarlama Direktörü Fatih Tamay, Pazarlama Müdürü Efe Yazıcı, Satış Şefi Cihan Nalbant, Satış Sonrası Hizmetler Müdürü Melih Bilge ve birçok Anadolu Isuzu yetkililerinin katıldığı toplantıda D-Max’ın üretim çalışmaları ve servislerine ilişkin bilgi verildi.

Isuzu Satış Pazarlama Direktörü Fatih Tamay, Gebze-Şekerpınar fabrikasında D-Max’in pilot üretimine başlayacak montaj üssünün hazır olduğunu açıkladı. Tamay, geçtiğimiz yıl Japon Isuzu ile iyi niyet anlaşması imzalanmasının ardından, iç pazar satışlarında çok olumlu artışlar yaşandığını ve Türkiye’deki D-Max parkının hızla büyüdüğünü dile getirdi. Tamay; “Son iki yıldır D-Max satışları arttı. Pick-up segmentinde sürekli pazar liderliğini amaçlıyoruz” dedi.

Yeni D-Max Pit-Stop’lar açılıyor
Anadolu Isuzu Satış Sonrası Hizmetler Müdürü Melih Bilge ise ; “66 ilde 119 yetkili servis ile 24 saat hizmet veriyoruz. Artan model çeşitliliğine paralel olarak servis kalitesi de yükseldi. Servislerin yüzde 75’i TS12047 belgesine sahip. Yetkili servislerde D-Max’ler için özel olarak ayrılan ve “D-Max Pit-Stop” adı verilen özel servis alanları yıl sonuna kadar Türkiye çapındaki tüm servislerde faaliyete girecek. Pit-Stop’larda D-Max’e özel takım, teçhizat ve elektronik cihazlar bulunuyor. Bu yapılanma ile maksimum müşteri memnuniyetini amaçlıyoruz” şeklinde konuştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir