Temmuz 15, 2009

DAF CF 85 Serisi yılın en iyi filo kamyonu ödülünü aldı

Motor Transport Awards ödülleri kapsamında DAF CF 85; 12. Kez ‘Yılın En iyi Filo Kamyonu Ödülü’ne layık görüldü. 1 Temuz 2009'da Londra'da gerçekleşen törende, DAF Trucks adına UK Genel Müdürü Ray Ashworth ödülü aldı.
 
Yirmü üçüncü kez düzenlenen organizasyonda, önde gelen şirket sahiplerinden, şoförlerden ve filo yöneticilerinden oluşan 25 kişilik bir jüri tarafından ödül sahipleri belirleniyor.  jüri CF85'i ödüllendirme nedenlerini: “CF85 güvenilirlik, yedek parça tedariki, maliyet yönetimi ve sürücü memnuniyeti için her bir operatörün gereksinimlerini karşılıyor. DAF CF85 bütün kriterler göz önüne alındığında uzak ara fark ile en iyi çekici” şeklinde açıkladı.
Törende konuşma gerçekleştiren DAF Trucks UK Genel Müdürü Ray Ashworth “Bu DAF CF85 için büyük bir gurur kaynağı. Her şeyden önemlisi bu ödül için oy verenlerin ekonomik satın almacılar olan filo operatörleri olması bu ödülü daha da anlamlı bir hale getiriyor” dedi. Ashworth  DAF CF85 Serisi'nin 12. kez bu ödüle layık görülmesini ise  “Kullanıcılar bu serinin sürekli olarak geliştirildiğinin ve iyileştirildiğinin fakında olduğu göstermekte” şeklinde değerlendirdi. Ashworth sözlerine “Bir kez daha müşterilerin düşük yakıt tüketimi, yüksek çevre bilinci ve sürekli geliştirilen güvenlik koşulları gibi ihtiyaçlarını karşıladığımız kabul edilmiş oldu. Bu da ürün geliştirmenin ne kadar dahice yapılabileceğinin örneğidir” şeklinde devam etti.

DAF XF Serisi de Avrupa’nın sektör dergilerinden Truck & Driver tarafından Best Truck Ever “Tüm Zamanların Gelmiş Geçmiş En İyi Kamyonu” ödülünü almıştı. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir