Haziran 27, 2007

DAF-Tırsan Türkiye turunun Bursa ayağında yeni bayisi Bursa Ağır Vasıta'da taşımacılarla buluştu

“DAF – TIRSAN Türkiye Yollarında” sloganıyla tüm ülke genelinde yapılan road show programının Bursa ayağı 18 Haziran 2007 Pazartesi günü Bursa’da gerçekleştirildi.
Ocak 2007’de DAF – Tırsan’ın Güney Marmara bayisi olarak hizmet vermeye başlayan Bursa Ağır Vasıta San. Ve Tic. Ltd. Şti.’nin tesislerinde gerçekleştirilen gündüz aktivitesinde DAF marka araçların Euro 5 modelleri tanıtıldı ve nakliyecilerle fikir alışverişinde bulunuldu. Bu arada dünyada yılın kamyonu seçilen XF 105 nakliyecilerin beğenisini kazanırken, İngiltere’de en iyi filo aracı seçilen CF 85’e de deneme sürüşü yapan tüm nakliyeciler tam not verdiler.
Bursa etkinlikleri çerçevesinde Çelik Palas otelinde düzenlenen akşam yemeğine katılan yaklaşık 250 nakliyeci, 30. yılını kutlayan Tırsan A.Ş. hakkında detaylı bilgiler aldılar.
Gecede bir konuşma yapan Tırsan Satış Müdürü İffet Türken, 25 ülkeye ihracat yapan Tırsan’ın dünyada ilk 10 üstyapı üreticisinden biri olduğunu ve hedeflerinin ilk 5’e girmek olduğunu belirtti.
Bursa Ağır Vasıta Genel Müdürü Lokman Koçaslan da yaptığı konuşmada, “Tüm nakliyeci dostlarımızla birlikte, bölgemizde gelişeceğiz. Satmakta olduğumuz ürünlerimiz konularında kendilerini dünya pazarında ispat etmiş ürünlerdir. Bu bağlamda çözüm ortağınız olma yaklaşımıyla hareket ederek, tüm bölgemize faydalı olma amacındayız” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir