Ağustos 24, 2007

Denizcilik taşımacılık ve lojistik turnuvaları başlıyor

Denizcilik, taşımacılık ve lojistik firmalari arasi bowling turnuvasi 2007-2008 sezonu, Korukent Bowling’de 11 Eylül tarihinde  başlıyor. Turnuvalara bu sene akaryakıt, otomotiv firmalarıyla diğer firmaların lojistik departmanlarından da katılımcılar bekleniyor.

Sektörün firmalarının katıldığı ligde geçtiğimiz 2006-2007 sezonunu  Tenet Lojistik şampiyonlukla kapatmıştı. 127 firmanin katıldığı ligi Fevzi Gandur Denizcilik lig ikincisi,Turkon da üçüncü olarak tamamlamıştı.Turnuva lig usülü olarak her ay yapılan turnuvalarla gerçekleşecek. Sezon sonunda en yuksek puanı alan takımlar sezonun sampiyonunu belirleyecekler. Ayrıca gerekli organizasyon çalışmaları tamamlandığında bu spor aktivitelerine karting, paintball ve futbol da eklenecek. .

Turnuvalara katılacak  takimlar 5'er kişilik ekipten oluşacak. Her firma turnuvaya istedigi kadar takim sayisi ile katılabilecek. Turnuvalara  katımak isteyen  takımların, takim listelerini info@uygarkaptan.com adresine en gec 31 Agustos tarihine kadar gondermeleri gerekiyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir