Nisan 15, 2009

DHL Express ile Finansinvest'ten KOBİ'lerin ufkunu açacak yeni bir uygulama

DHL Express, Finansinvest desteğiyle, DHL müşterilerini ülkenin önemli ekonomistleri ve piyasa uzmanları ile buluşturuyor.
 
DHL müşterileri,  işlem platformu olan Finansonline’da döviz kurları, hammadde maliyetleri, ithalat-ihracat dengeleri, piyasaların genel durumu gibi konular hakkındaki sorularına yanıt bulacak. Buluşmanın ilk tarihi 15 Nisan 2009 tarihinde ekonomi yazarı ve piyasa uzmanı Ali Ağoğlu ile gerçekleşti.
 
Gelecek dönemde Finansonline’ın diğer yazarlarının da katılımıyla devam edecek olan ve 35,000’in üzerinde DHL abonesine ulaşmayı hedefleyen proje ile son derece heyecanlı olduklarını belirten DHL Express Kurumsal İletişim Direktörü Selda Susal şu açıklamalarda bulundu:

“Taşımacılık ve Lojistik sektörü baktığımızda ticaretin ve tedarik zincirinin kritik bir parçasını oluşturuyor. Bu bilinçle DHL Express olarak, müşterilerimizin başarısında önemli bir rol oynadığımızı düşünüyoruz. Onların sadece taşımacılık ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamakla yetinmeyip, onların başarılarına etki edebilecek projelerle de katma değer sağlamaya çalışıyoruz. Türkiye’de yatırım bankacılığının önemli isimlerden biri olan Finansinvest ile hayata geçirdiğimiz bu proje kapsamında Türkiye’nin dört bir yanındaki özellikle küçük ve orta ölçekli şirket yöneticilerini aynı anda, belki de başka bir platformda biraraya gelemeyecekleri ekonomistler ve piyasa uzmanları ile buluşturuyor ve kritik ekonomik gelişmelerle ilgili güncel bilgi ve yorumlara ulaşmalarını sağlıyor olacağız. ”

Finansinvest Alternatif Dağıtım Kanalları Genel Müdür Yardımcısı Serhat Yıldırım ise şöyle konuştu:

“Finansonline olarak, zengin yazar kadromuz ve yatırım danışmanlığı hizmetimiz aracılığıyla, krizin başladığı ilk günden itibaren özel analizler ve günlük yazar yorumlarıyla müşterilerimizin yatırım kararlarına yön veriyoruz. Online yatırım bankacılığında bir ilke imza atarak başlattığımız online müşteri soru cevap seanslarında, son 5 ayda Ali Ağaoğlu, Yiğit Bulut ve Hurşit Güneş’in katılımı ile Türkiye’nin dört bir yanından yatırımcıları sanal ortamda 5 kez bir araya getirdik. DHL ile yapacağımız işbirliği kapsamında, içinde bulunduğumuz değişken koşullarda, finansal olarak önünü görmekte zorlanan, Türkiye’nin önemli kuruluşlarına, Finansonline’ın zengin bilgi birikimini kullanarak stratejik fayda ve katma değerli bilgi akışı sağlamayı amaçlıyoruz.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir