Temmuz 19, 2006

DHL Talson Çift Katlı Semi Treyler Teslim Aldı

Tırsan Grup şirketlerinden Talson Transport Engineering 7 Temmuz 2006 tarihinde düzenlenen törenle DHL Exel firmasına bir adet çift katlı semi treyler teslim etti. Çift katlı semi treyler; DHL Exel Supply Chain firması Genel Müdürü George H. P. Jaburg’a DHL Exel firmasının Hollanda Veghel’deki yönetim merkezinde, Talson Satış Koordinatörü Joop Roijakkers tarafından teslim edildi.

Talson çift katlı semi treylerler; 55 palet taşıma kapasitesi sağlayan çift katlı alüminyum konstrüksiyona sahip bulunuyor. Bağımsız dingiller ile süspansiyon sistemi sayesinde maksimum yükleme alanı sağlayan Talson çift katlı semi treylerler, yük kapasitesi kazancı sunabiliyor. Arka kısımda iki parçalı, her iki parçası ayrı olarak hareket ettirilebilen, 2.500 kg kapasiteli lift bulunan araçlar, çekici bağlı olmadığı durumlarda liftin hareket etmesini sağlayan özel bir sistem ile donatılmış ve halojen iç aydınlatma tesisatı ile yüklemede kolaylık sağlayabiliyor. Talson çift katlı semi treylerler 1.840 mm.lik alt ve üst iç net ile yükleme yüksekliğine sahip bulunuyor.

DHL Exel, Tırsan Grup şirketlerinden Talson Transport Engineering’e toplam üç adet Talson çift katlı semi treylerler siparişi vermişti. Önümüzdeki günlerde DHL Exel iki adet daha Talson çift katlı semi treylerleri filosuna katacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir