Kasım 4, 2008

Doğuş'un ağır ticarileri İç Anadolu'da

Scania, Krone ve Meiller 22 Ekim- 24 Ekim 2008 tarihlerinde Aksaray, Şereflikoçhisar, Cihanbeyli ve Konya Ereğli’de gerçekleştirdiği yol şovlarda bine yakın müşterisiyle biraraya geldi. Doğuş Otomotiv ve Konya Ağır Vasıta yetkililerinin katılarak, araç meraklılarını bilgilendirdiği ve aracı est etme imkanı sunduğu etkinlikte,  4 farklı noktada G420 CA 4×2 HNA, R 420 CA 4×2 HNA, Krone Kayar Çatılı Profi Çatı Tenteli Treyler ve Meiller Yarım Boru Tipi Damper ürünlerin tanıtımı yapıldı.

Yol şovun ilk durağı   Aksaray'da Aktaş Dinlenme Tesis’leri oldu.  Yaklaşık 200 kişinin katıldığı organizasyonda  Konya Ağır Vasıta Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Hüseyin Zeybek de yer aldı. Başkan Zeybek törende yaptığı konuşmada; Scania, Krone ve Meiller araçların gerek teknolojileri açısından, gerekse müşterilerin kullanım amaçlarını en iyi karşılayan ürünler olması yönünden çok başarılı olduğunu, kendilerinin de bölge yetkili satıcısı olarak en iyi şekilde hizmet verdiklerini belirterek sözlerine şöyle devam etti:  “Scania, İç Anadolu Bölgesinde en çok tercih edilen modellerin başında geliyor. Krone, yerli treyler üreticilerinin ağırlıklı olarak bulunduğu İç Anadolu bölgesinde pazar payını sürekli arttırıyor. Meiller ise kısa sürede pazarda talep gören bir marka haline geldi ve gün geçtikçe daha çok ilgi görüyor. Biz de bu ürünlerle siz değerli müşterileri buluşturarak ve finansmandan sürücü eğitimine kadar her türlü ihtiyacınız olan hizmeti sizlere sunarak elimizden gelen desteği sürekli vermeye hazırız.’’

Şereflikoçhisar ve Cihanbeyli’deki organizasyonlar Şereflikoçhisar Otogarı'nın önünde, Cihanbeyli’de ise 24 nolu S.S Başak Taşıyıcılar Kooperatifinde, 500 müşterinin katılımıyla gerçekleşti. Meyva, tarım, süt ürünleri ile hayvan taşımacılığının gelişkin olduğu Konya Ereğlisi bölgesinde de yine geniş bir meraklı oluluğğu araçlar hakkında yetkililerden bilgi aldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir