Temmuz 22, 2006

Dörtler Taşımacılık Filosuna Yeni Mercedes'ler Dahil Etti

Dörtler Taşımacılık ve Lojistik filosuna yeni Mercedes’ler kattı. Mengerler Ticaret tarafından satışı gerçekleştirilen araçların teslimat töreni Dörtler Taşımacılık ve Lojistik’in İkitelli’deki Araç Parkında yapıldı. Düzenlenen törenle Mengerler Ticaret, Dörtler Taşımacılık ve Lojistik’e 2 adet -Benz Axor 3240 C / 8×2 kamyon, 4 adet Mercedes-Benz Axor 2523 CD / 6×2 kamyonun anahtarlarını teslim etti. Törene Dörtler Taşımacılık ve Lojistik firma sahipleri Necati Kostik, Neşat Sayın ile beraber Mengerler Kamyon Satış Danışmanı Bilal Çatı katıldı. Törende ayrıca Dörtler Taşımacılık ve Lojisitik’in filosunun tamamını Mercedes Benz ile genişletmeyi planladığı açıklandı.

Dörtler Taşımacılık ve Lojistik şehiriçi-şehirlerarası taşımacılık, kamyon-TIR parkı, depolama, sigorta hizmetleri ve akaryakıt istasyonları ile beraber İkitelli Hürriyet Caddesi üzerinde bulunan 10.000m2 lik açık alanda kamyon-TIR parkı olarak ve aynı yerde 500m2’lik kapalı alanda taşımacılık, depolama ve sigorta faaliyetleri yürütüyor.

Mengerler Ticaret Türk A.Ş. Mercedes-Benz ürünlerinin satışı ve satış sonrası hizmetlerini, İstanbul'da Avrupa yakası bayii olarak kuruluşundan bu yana sürdürüyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir