Aralık 31, 2012

En başarılı Ford Cargo başteknisyenleri seçildi

Ford Otosan’ın, ağır vasıta pazarında müşterilerine katma değerli hizmetler sunma hedefi doğrultusunda çalışmalarını sürdürüyor. Ford müşterilerinin hayatlarını kolaylaştıracak, maliyetlerini düşürecek ve filoların araç parkını daha verimli denetlemelerini sağlayacak Filobil, FordTrucks Rental-Çekici ve Kamyon Kiralama Hizmeti, Ford Sürüş Akademisi, Bakım Paketleri, Uzatılmış Garanti, Gezici Servis, Yerinde Bakım, Euroservis, Avrupa Yol Yardım Hizmeti, Üstyapı Güvence Sistemi, Yakıt Güvence Sistemi ve İkinci El gibi hizmetler sunan Ford Otosan, müşteri memnuniyetini daha üst seviyelere çekmek için yetkili servislerinde de çalışmalarını sürdürüyor.

Ford’un marka temellerini oluşturan kalite ve güvenliği ön plana alan, akıllı teknolojilere sahip, çevreye duyarlı araç üretimi ve müşteri memnuniyeti sağlayacak servis hizmetinin her geçen gün önem kazanıyor. Bu doğrultuda Ford Cargo servislerinde görev yapan 58 başteknisyen arasında rekabetçi ortam yaratmak, bilgilerini güncellemek ve motivasyonu sağlamak amacı ile 18 -19 Aralık 2012 tarihleri arasında Cargo Başteknisyen yarışması düzenleyen Ford, servis hizmetinin en önemli unsurlarından biri olan ilk seferde doğru tamir oranını artırarak müşteri memnuniyetini daha üst seviyeye taşıma hedefiyle gerçekleştirilen yarışmanın sonucunda en başarılı 3 başteknisyeni seçti ve çeşitli hediyelerle ödüllendirdi. Yapılan değerlendirmelerin sonuçlarına göre Gaziantepli KardeşlerYenibosna İstanbul servisinden Ercan Bozkurt birinci, Kök Otomotiv – Gebze servisinden Güven Mallı ikinci ve Yarımca Otomotiv – Denizli servisinden Mehmet Dursun üçüncü oldular.

Ford Otosan Servis ve Yedek Parça Direktörü Serhan Turfan “Son yıllarda binek ve hafif ticari araçlarda olduğu gibi ağır ticari araçlarda da teknolojik gelişim yaşanıyor. Biz de Ford Trucks DNA’sına bağlı, güçlü, ekonomik, konforlu ve dayanıklı araçlar üreterek bu gelişimin içinde yer alıyoruz. Ford servislerinde müşterilerimize üst seviyede hizmet verebilmek ve donanımlı personel ihtiyacının temini için eğitimli ve vasıflı eleman yetiştirilmesi konusunda çalışmalar yapıyoruz” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir